top_img
Jaunumi
Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa uzruna XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā “Manā dziesmā
tu...”
photo
video
12.07.2015

Mīļie bērni! Jaunieši! Kolektīvu vadītāji! Virsvadītāji! Diriģenti! Virsdiriģenti! Ekselences! Svētku viesi šeit un skatītāji visā Latvijā!

 

Šodien dziesmai un dejai liela diena! Šonedēļ skaistā Rīga ciemos uzņem skanīgo Latgali, lepno Kurzemi, diženo Vidzemi un auglīgo Zemgali.

 

Man ir patiess prieks šodien būt kopā ar jums! Vēlos pateikties ik katram – kas darīja visu iespējamo un neiespējamo, lai šovakar mēs svinētu šos svētkus!

 

Šī nedēļa apliecina, cik mēs esam bagāti savā mantojumā. Latviešu koru balsis un kolektīvu deju soļi ir unikāli visā pasaule! Mūs apbrīno! No mums mācās! Kad latvieši spēj vienoties kopīgā dziesmā un dejā, rodas neatkārtojama enerģija un kopības sajūta.

 

Nesīsim uz savām mājām, pilsētām un novadiem visskaistākos svētku brīžus, visspilgtākās atmiņas, jaunas draudzības un pārliecību, ka Latvija mums ir vislabākā!

 

Jaunieši, jūs esat mūsu valsts nākotnes vērtība un lepnums! Un šovakar jūs kopā “audīsiet” dziesmu jostu un deju soļiem pieskandināsiet Latviju!

 

Paldies, ka mīlat dziesmu, ka mīlat deju un ka mīlat mūsu dzimto Tēvzemi!

 

Dievs svētī Latviju!

 

12.07.2015