top_img
Jaunumi
Valsts prezidents dosies reģionālajā darba vizītē uz
Bausku
08.09.2017

Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze otrdien, 2017. gada 12. septembrī, reģionālajā darba vizītē apmeklēs Bauskas novadu. 

 

Vizītes laikā Valsts prezidentam plānota tikšanās ar Bauskas novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku, Bauskas novada domes deputātiem un pašvaldības administrācijas pārstāvjiem.

 
Valsts prezidents apmeklēs Uzvaras vidusskolu, kur tiksies ar skolotājiem un skolēniem. Skolu tīkla reorganizācijas rezultātā 2018. gadā skola tiks pārveidota par pamatskolu.
 
Lai pārrunātu uzņēmējiem aktuālus jautājumus, Valsts prezidents tiksies ar Bauskas novada uzņēmējiem, kā arī klātienē apmeklēs piena pārstrādes uzņēmumu SIA „Baltic Dairy Board”, kas ir viens no lielākajiem un straujāk augošajiem novada uzņēmumiem. 
 
Tāpat plānota atpūtas kompleksa “Miķelis” apskate. Atpūtas komplekss pieder Latvijas lielākajam lauksaimniecības uzņēmumam SIA “Uzvara lauks”.
 
Dienas otrajā pusē Valsts prezidents apmeklēs Mūsas trasi, kas atsākusi darbu pēc vairāku gadu pārtraukuma.
 
Reģionālās darba vizītes noslēgumā Valsts prezidents tiksies ar novada iedzīvotājiem, lai ar viņiem pārrunātu aktuālus un pašvaldībai būtiskus jautājumus.
 
Savukārt Iveta Vējones kundze apmeklēs Bauskas novada Sociālo dienestu un jaunizveidoto Higiēnas centru, viesosies pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” filiālē, kā arī Bauskas Bērnu un jauniešu centrā tiksies ar novada jauniešiem. Vizītes noslēgumā Valsts prezidenta kundze, kas ir SOS Bērnu ciematu patronese, viesosies Īslīces SOS Bērnu ciematā.
 
Mediju iespējas
Mediju pārstāvjus, kuri vēlas atspoguļot vizīti, lūdzam pieteikties Valsts prezidenta kancelejā, rakstot uz pa e-pastu prese@president.lv vai zvanot uz tālruni 26417267.
 
Valsts prezidenta reģionālās darba vizītes Bauskā darba kārtība
 
9.00                Tikšanās ar Bauskas novada priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku, novada domes deputātiem un administrācijas vadību
 
9.50                Bauskas pils apskate
 
11.30              Tikšanās ar Bauskas novada uzņēmējiem
 
13:00              Uzvaras vidusskolas apmeklējums
 
15.00              Atpūtas kompleksa “Miķelis”(SIA “Uzvara lauks”) apskate
 
16.20              SIA „Baltic Dairy Board” apmeklējums
 
17.30               Mūsas trases apmeklējums
 
18.30              Tikšanās ar Bauskas novada iedzīvotājiem