top_img
Jaunumi
21.09.2017

Valsts prezidents pauž nožēlu par Saeimas lēmumu noraidīt likumprojektu "Par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem".

 
21.09.2017
Jaunos izaicinājumus pasaulē iespējams pārvarēt tikai pastāvot ciešai Transatlantiskajai sadarbībai, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien 21. septembrī, uzrunājot Eiropas Politikas analīzes centra (CEPA) forumu ASV galvaspilsētā Vašingtonā.

 

 
20.09.2017

“Mums ir jāsaglabā stingra nostāja attiecībā uz noteikumos balstītu drošības kārtību Eiropā. Jaunu konfliktu novēršanai ļoti būtiska ir pašreizējo konfliktu atrisināšana,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien 20. septembrī uzrunājot ANO Ģenerālās asamblejas 72. sesiju Ņujorkā, ASV.

 
20.09.2017

“Latvija apzinās IKT jomas sniegtās iespējas mūsu valsts izaugsmes veicināšanā, tāpēc šīs jomas attīstībai plānojam ieguldīt vēl vairāk nekā 640 miljonus EUR publiskā un privātā finansējumā. Jau šobrīd Latvija ir starp pasaules līderiem IKT infrastruktūras pieejamībā un kvalitātē. Lai visaptveroši izmantotu digitalizācijas sniegtās priekšrocības mūsu valsts ekonomiskajai izaugsmei, mums nepieciešami uzticami un stipri partneri, kas sniegtu atbalstu mūsu inovatīvajām idejām un jaunajiem produktiem, ļaujot sasniegt patērētājus ārpus mūsu valsts robežām,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2017. gada 19. septembrī Ņujorkā, ASV, tiekoties ar Microsoft korporācijas viceprezidenti Toniju Tounsu-Vaitliju  (Ms Toni Townes-Whitley).

 
20.09.2017

“Globālie izaicinājumi vides jomā sniedzas tālu pāri valstu robežām. Vienīgais veids, kā tos pārvarēt, ir rīkoties saskaņoti un koordinēti,” uzsver Valsts prezidents Raimonds Vējonis pēc dalības Pasaules vides pakta samitā, kas norisinājās 2017. gada 19. septembrī Ņujorkā, ASV.

 
19.09.2017

Latvijas un Ungārijas starpā ir izveidojies aktīvs un regulārs politiskais dialogs, kas ir ļoti svarīgs sadarbībai drošības jomā, kā arī turpinot diskusiju par Eiropas Savienības nākotni, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien 19. septembrī tiekoties ar Ungārijas prezidentu Jānošu Āderu. Tikšanās notika Valsts prezidenta ASV vizītes laikā, Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) galvenajā mītnē Ņujorkā

 
15.09.2017

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, piektdien 15. septembrī, Maltā, tiekoties, ar Eiropas Savienības (ES) valstu prezidentiem apstiprināja, ka 2018. gadā ikgadējā Arajološas grupas tikšanās notiks Latvijā. Tās laikā ES valstu prezidenti pārrunās Eiropai aktuālos jautājumus.

 
12.09.2017

Valsts prezidents Raimonds Vējonis iesniedzis Saeimā likumprojektu “Par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem”. Tas paredz izbeigt piešķirt nepilsoņa statusu pēc 2018. gada 1. jūnija dzimušiem nepilsoņu bērniem un atzīt viņus par Latvijas pilsoņiem, ja vien bērna vecāki nav vienojušies par citas valsts pilsonības piešķiršanu bērnam un bērns nav citas valsts pilsonis.

 
13.09.2017

Kanādas lēmums uzņemties NATO kaujas grupas vadību Latvijā ir veicinājis ne tikai drošības, bet arī politisko un ekonomisko sadarbību abu valstu starpā, atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien 13.septembrī Rīgas pilī tiekoties ar Kanādas Senāta priekšsēdētāju Džordžu Fēriju.

 
13.09.2017

Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien 13.septembrī atklāja Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centru. Tas ir pirmais šāda veida šāda veida tehnoloģiju inovāciju centrs Baltijā un Ziemeļeiropas reģionā, kura uzdevums ir stiprināt sadarbību starp IKT nozari, zinātni, nevalstiskajām organizācijām un publiskā sektora partneriem