president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Valsts prezidents: svarīga NATO dalībvalstu aizsardzības izdevumu palielināšana un ciešāka NATO iesaiste cīņā pret terorismu]]> “Latvijai pats svarīgākais ir stingrs apliecinājums tam, ka NATO ir nozīmīgākā organizācija, kas garantē drošību gan Eiropas kontinentā, gan ASV un Kanādā, un, lai visi lēmumi, kas ir pieņemti par mūsu reģiona drošību, tiktu pildīti,” ceturtdien, piedaloties NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē Briselē, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

]]>
25.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents ar veselības ministri pārrunā veselības aprūpes reformu]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis trešdien tikās ar veselības ministri Andu Čakšu, lai pārrunātu aktualitātes veselības nozarē.  

]]>
24.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina stiprināt ekonomisko sadarbību ar Indiju]]> Latvijas un Indijas dialogs attīstās sekmīgi, apliecinot abu valstu ieinteresētību sadarbības nostiprināšanā, tai skaitā augsta līmeņa vizīšu apmaiņā, šodien teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Rīgas pilī tiekoties ar Indijas Republikas ārlietu valsts ministru Mobušaru Džavedu Akbaru.  

]]>
24.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidenta vizīte Dānijā stiprina sadarbību drošības un kultūras jomā]]> “Latviju un Dāniju vieno cieša divpusējā sadarbība, un abām valstīm vienmēr ir bijis līdzīgs viedoklis par to, kā veicināt Ziemeļeiropas reģiona drošību un izaugsmi,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien vizītes laikā Kopenhāgenā tiekoties ar Viņas Majestāti Dānijas karalieni Margrētu II.  

]]>
23.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents tiekas ar latviešu diasporu Dānijā ]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzturoties vizītē Dānijas Karalistē, pirmdien tikās ar latviešu diasporas Dānijā pārstāvjiem.  

]]>
22.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents Dānijā tiekas ar Latvijas karavīriem, kuri apmācīs irākiešus cīņā pret Daesh]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis, pirmdien sākot oficiālo vizīti Dānijas Karalistē, apmeklēja Antvorskovas sardzes karabāzi un tikās ar Latvijas karavīriem, kuri gatavojas dalībai pret teroristisko organizāciju Daesh vērstajā starptautiskajā militārajā operācijā Irākā. 

]]>
22.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents piedalīsies NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis 25. un 26. maijā atradīsies darba vizītē Briselē, kur piedalīsies NATO valstu un valdību vadītāju sanāksmē. 

]]>
22.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina atteikties no alkohola pārdošanas plastmasas pudelēs]]> “Lielais alkohola patēriņš un alkohola lietošanas paradumi Latvijas sabiedrībā, it īpaši lauku apvidos un jauniešu vidū, liek meklēt jaunus un efektīvus risinājumus alkohola patēriņa un pieejamības ierobežošanai”, norādījis Valsts prezidents Raimonds Vējonis, 2017. gada 20. maijā atgriežot Saeimai otrreizējai caurlūkošanai pieņemtos grozījumus Alkoholisko dzērienu aprites likumā. 

]]>
20.05.2017
<![CDATA[Aptaujas dati liek apšaubīt Latvijas iedzīvotāju spējas atpazīt viltus ziņas]]> Daudzu Latvijas iedzīvotāju pārliecība, ka viņi spēj atpazīt melīgu informāciju, var būt maldinoša, kas nozīmē, ka viltus ziņām ir ievērojama ietekme uz sabiedrību, liecina Latvijā pirmā sabiedriskās domas aptauja par iedzīvotāju uzņēmību pret viltus ziņām.  

]]>
19.05.2017
<![CDATA[Valsts prezidenta rosinātā diskusijā spriedīs par viltus ziņu ietekmi]]> Lai sīkāk iepazīstinātu ar aptaujas rezultātiem un meklētu risinājumus viltus ziņu ietekmes mazināšanai, piektdien, 19. maijā pulksten 13. 00 Rīgas pilī notiks diskusija “Latvijas drošība 21. gadsimtā. Viltus ziņas – gruzdošais drauds Latvijā”. 

]]>
18.05.2017