president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Valsts prezidents Brīvības pieminekļa atklāšanā pēc rekonstrukcijas aicina ikvienu celt pieminekli Latvijai ar savu darbu un zināšanām]]> “Gribu aicināt ikvienu no mums celt savu pieminekli Latvijai. Varam to izdarīt ar savām zināšanām, savu ikdienas darbu,” aicināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, ceturtdien, 19. oktobrī, svinīgajā ceremonijā par godu Brīvības pieminekļa atklāšanai pēc rekonstrukcijas. “Mūsu zināšanas, mūsu cilvēku sasniegumi, mūsu ikdienas darbs ir stipras valsts, stipras sabiedrības pamats. Tā būs mūsu dāvana Latvijas simtgadē,” teica Raimonds Vējonis.

]]>
19.10.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Latvijai un Vjetnamai ir neizmantots potenciāls ekonomiskai sadarbībai]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2017. gada 19. oktobrī, tikās ar Vjetnamas Sociālistiskās Republikas viceprezidenti Danu Thingokthiņu (Dang Thi Ngoc Thinh). 

]]>
19.10.2017
<![CDATA[ Valsts prezidents Kuldīgā: pašvaldību ieguldījums eksakto mācību priekšmetu apguvē ir ilgtermiņa investīcijas ražošanas attīstībai Latvijā]]> “Pašvaldības, stiprinot jauniešu iespējas padziļināti apgūt algebru, ģeometriju un dabas zinības skolā, veicina ilgtermiņa investīcijas ražošanas attīstībai Latvijā nākotnē,” otrdien, 2017. gada 17. oktobrī, pēc Kuldīgas Centra vidusskolas apmeklējuma atzina Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Tiekoties ar skolotājiem un skolniekiem, Valsts prezidents novērtēja vidusskolā piedāvāto matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena izglītības programmu kvalitāti.

]]>
17.10.2017
<![CDATA[Vizītē Latvijā ieradīsies Vjetnamas viceprezidente Dana Thingokthiņa]]> Darba vizītē Latvijā no 19. līdz 22. oktobrim uzturēsies Vjetnamas Sociālistiskās Republikas viceprezidente Dana Thingokthiņa. 

]]>
17.10.2017
<![CDATA[Valsts prezidents aicina stiprināt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbu]]> “Korupcija mazina cilvēku ticību valstij. Tā izmaina valsts vērtību sīknaudā. Stipra valsts ir tāda, kurai uzticas tās iedzīvotāji. Valsts, kurā visi valsts pārvaldes darbinieki, politiķi, valsts uzņēmumu vadītāji strādā valsts, sabiedrības un ikviena cilvēka interesēs. Valsts, kurā amatpersonas rīkojas valstiski un tālredzīgi, spēj pamatot ikvienu lēmumu un skaidrot to sabiedrībai,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, 12. oktobrī uzstājoties svinīgajā pasākumā par godu 15. gadadienai kopš Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darba sākšanas.

]]>
12.10.2017
<![CDATA[Valsts prezidents uzsver Satversmes tiesas nozīmi tiesiskuma un demokrātisko vērtību nostiprināšanā]]> “Satversmes tiesas darbs rada pārliecību, ka iedzīvotāji var aizstāvēt savas tiesības un visiem mūsu valstī ir viens likums un viena taisnība. Stipra Satversmes tiesa ir viens no stipras valsts pamatiem, un tai jābūt gatavai aktīvi strādāt arī turpmāk, lai nostiprinātu tiesiskumu un demokrātiskās vērtības mūsu sabiedrībā,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, 11. oktobrī apmeklējot Satversmes tiesu un tiekoties ar Satversmes tiesas tiesnešiem.

]]>
11.10.2017
<![CDATA[Valsts prezidents dosies reģionālajā darba vizītē uz Kuldīgas novadu]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējones kundze otrdien, 2017. gada 17. oktobrī, reģionālajā darba vizītē apmeklēs Kuldīgas novadu. 

]]>
16.10.2017
<![CDATA[ Valsts prezidents akreditē Beļģijas, Gvatemalas un Jaunzēlandes vēstniekus]]> Pirmdien, 2017. gada 10. oktobrī, Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis svinīgā ceremonijā darbam Latvijā akreditēja Beļģijas, Gvatemalas un Jaunzēlandes vēstniekus.


]]>
10.10.2017
<![CDATA[Valsts prezidents Raimonds Vējonis un LPS priekšsēdis Gints Kaminskis pārrunā pašvaldību aktualitātes]]> Pirmdien, 2017. gada 9. oktobrī, Rīgas pilī notika Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Latvijas pašvaldību savienības priekšsēža Ginta Kaminska tikšanās, kurā tika pārrunāti pašvaldībām aktuāli jautājumi.

]]>
09.10.2017
<![CDATA[ Valsts prezidents atklāj Jaunsardzei veltītu fotoizstādi]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis pirmdien, 9. oktobrī, Eiropas Savienības mājā Rīgā atklāja foto izstādi par godu 25. gadadienai, kopš izveidota Jaunsardzes kustība. 


]]>
09.10.2017