president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Valsts prezidents rosina likuma izmaiņas skolu tīkla sakārtošanai]]> Turpinot iesāktās reformas vispārējās izglītības sistēmā, ir nepieciešams pilnveidot nozares regulējumu, lai radītu tiesisko pamatu skolu tīkla sakārtošanai, norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, otrdien tiekoties ar izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski.

]]>
21.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Baltijas valstu un ASV stratēģiskā sadarbība ir nemainīgi spēcīga]]> Baltijas valstu un ASV sadarbība ir nemainīgi spēcīga, sestdien pēc Baltijas valstu prezidentu un ASV viceprezidenta Maika Pensa tikšanās uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

]]>
18.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Latvijai un Horvātijai ciešāk jāsadarbojas drošības jomā un vienotas Eiropas projekta stiprināšanā]]> “Latvijai un Horvātijai ir būtiski stiprināt sadarbību drošības un aizsardzības jomā, kā arī cieši sadarboties vienotas Eiropas projekta stiprināšanā,” sestdien, tiekoties ar Horvātijas prezidenti Kolindu Grabaru-Kitaroviču, teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

]]>
18.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: laba pārvaldība, institūciju un mediju stiprināšana ir spēcīga aizsardzība pret hibrīdo apdraudējumu]]> “Labas pārvaldības, institūciju un mediju stiprināšana padarīs mūs mazāk ievainojamus pret hibrīdo apdraudējumu,” sestdien Vācijas industriju federālās asociācijas diskusijā par drošību Ziemeļeiropā teica Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Diskusija notika starptautiskās Minhenes drošības konferences ietvaros.

]]>
18.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents Raimonds Vējonis Minhenes drošības konferencē tiksies ar ASV viceprezidentu]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien un sestdien piedalīsies ikgadējā starptautiskajā Minhenes drošības konferencē. Tās ietvaros sestdien, 18. februārī, paredzēta trīs Baltijas valstu prezidentu un ASV viceprezidenta Maika Pensa tikšanās.]]> 17.02.2017 <![CDATA[Valsts prezidents Ēnu dienā novērtē jauniešu interesi par valsts pārvaldi]]> "Lai valstī notiktu nozīmīgas pārmaiņas, politikā nepieciešama jaunu un talantīgu cilvēku iesaiste. Priecājos par jūsu lielo interesi par valsts pārvaldes darbu," to, šodien tiekoties ar Ēnu dienas dalībniekiem, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

]]>
15.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents piedalās tiesnešu zvēresta ceremonijā]]> Šodien Valsts prezidents Raimonds Vējonis piedalījās tiesnešu zvēresta ceremonijā, kurā zvērestus deva divi jaunie tiesneši - Aiga Mieriņa un Lauris Šņepsts.

]]>
15.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents: Satversmes jubilejas gadā svarīgi novērtēt likuma varas un cilvēktiesību nozīmi]]> “Šogad atzīmējot 95. gadskārtu kopš Satversmes pieņemšanas, svarīgi novērtēt demokrātijas, likuma varas un cilvēktiesību nozīmi Latvijas attīstībā un ikviena iedzīvotāja dzīvē. Šīs vērtības dod pamatu miera, drošības un pārticības vairošanai, kā arī rada pārliecību par nākotnes iespējām,” otrdien, tiekoties ar Satversmes tiesas priekšsēdētāju Aldi Laviņu, sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

]]>
14.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents pasniedz balvu "Gada ārsts 2016"]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis, šovakar pasniedzot Gada balvu medicīnā, aicināja sabiedrību paust cieņu un apbrīnu visai Latvijas mediķu saimei. 

]]>
10.02.2017
<![CDATA[Valsts prezidents pauž atzinību Rīgas Rotari kluba sabiedriski nozīmīgajiem projektiem]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas Rotari kluba atjaunošanas 25 gadu jubilejā pauda atzinību par organizācijas īstenotajiem sabiedriski nozīmīgajiem projektiem, tajā skaitā palīdzību cilvēkiem grūtībās, starpkultūru dialoga veicināšanu un atbalstu jauno zinātnieku un profesionāļu izaugsmei.

]]>
10.02.2017