president.lv - Latvijas Valsts prezidenta kanceleja http://www.president.lv Latvijas Valsts prezidenta kanceleja lv <![CDATA[Iveta Vējone valsts vizītē Gruzijā iepazīstas ar bērnu aprūpes centru darbu]]> Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone valsts vizītes Gruzijā ietvaros iepazinās ar Tbilisi bērnu paliatīvās aprūpes centra, kā arī bērnu agrīnās attīstības centra “Portage” darbību. 

]]>
28.03.2017
<![CDATA[Valsts prezidents tiekas ar latviešu kopienas pārstāvjiem Gruzijā]]> Tikšanās laikā ar latviešu kopienas pārstāvjiem Gruzijā Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzsvēra latviešu diasporas senās un spēcīgas saknes, kā arī pateicās par tautiešu spēju ar savu darbu un degsmi uzturēt latvisku vidi.

]]>
28.03.2017
<![CDATA[Valsts prezidents apliecina atbalstu Gruzijas ciešākai integrācijai ES un NATO]]> “Gruzija ir viens no ciešākajiem NATO un Eiropas Savienības sadarbības partneriem, un Latvija pilnībā atbalsta Gruzijas tālāku eiroatlantisko integrāciju,” uzturoties valsts vizītē Gruzijā, otrdien uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Tiekoties ar Gruzijas prezidentu Giorgiju Margvelašvili, Valsts prezidents atzīmēja, ka Latvija augsti novērtē atklāto un konstruktīvo dialogu ar Gruziju gan augstāko amatpersonu līmenī, gan abu valstu ekspertu un uzņēmēju sadarbībā. ]]> 28.03.2017 <![CDATA[Valsts prezidenta uzruna pie Brīvības pieminekļa Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā ]]> Šodien pieminam vienu no drūmākajām lappusēm Latvijas vēsturē. 1949. gada 25. martā komunistiskais okupācijas režīms deportēja vairāk nekā 42 tūkstošus Latvijas iedzīvotāju. Šodien mēs godinām deportāciju upuru piemiņu, un atgādinām sev un citiem, kādēļ šo traģēdiju nekad nedrīkstam aizmirst.

]]>
25.03.2017
<![CDATA[Tikšanās ar Latvijas Politiski represēto apvienības pārstāvjiem]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā, Rīgas pilī tikās ar Latvijas Politiski represēto apvienības pārstāvjiem.

]]>
25.03.2017
<![CDATA[Valsts prezidents piedalīsies Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumos]]> Pieminot vienu no drūmākajām dienām Latvijas vēsturē, Valsts prezidents Raimonds Vējonis rīt, 25. martā piedalīsies Komunistiskā genocīda upuru piemiņas pasākumos.

]]>
24.03.2017
<![CDATA[Valsts prezidents apžēlo vienu notiesāto personu]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis 23. martā izskatīja 24 notiesāto personu apžēlošanas lūgumus un apžēloja vienu notiesāto personu, daļēji atbrīvojot no pamatsoda izciešanas. Apžēlotā persona notiesāta par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu un tautsaimniecībā. 

]]>
23.03.2017
<![CDATA[Valsts prezidents valsts vizītē apmeklēs Gruziju]]> Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone no 27. līdz 30. martam valsts vizītē apmeklēs Gruziju. Vizītes mērķis ir stiprināt Latvijas un Gruzijas divpusējās attiecības, kā arī Gruzijas sadarbību ar Eiropas Savienību un NATO.

]]>
23.03.2017
<![CDATA[Iveta Vējone aicina ziedot bērnu rehabilitācijai]]> "Rehabilitācijas centrs "Poga" darbojas, pateicoties nesavtīgam ziedotāju atbalstam. Lai "Poga" ripotu uz priekšu tikpat veiksmīgi arī turpmāk, nepieciešama vēl lielāka mūsu visu iesaiste. Tāpēc aicinu ikvienu nebūt vienaldzīgam un nepalikt malā. Katrs eiro ir no svara un palīdzēs kādam bērnam iziet rehabilitācijas kursu, kam atveseļošanās procesā nereti ir izšķiroša nozīme," šodien rehabilitācijas centra "Poga" labdarbības akcijas atklāšanā sacīja Valsts prezidenta kundze Iveta Vējone.

]]>
20.03.2017
<![CDATA[Valsts prezidents pārrunā Latvijas un Azerbaidžānas ekonomiskās sadarbības iespējas]]> Latvijai un Azerbaidžānai jāizmanto visas iespējas pastiprināt abu valstu ekonomisko sadarbību, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, piektdien darba vizītes laikā Baku tiekoties ar Azerbaidžānas augstākajām amatpersonām.

]]>
17.03.2017