Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Atbalstītie projekti

Vide

Lielā talka

„Talkošana būtiski ietekmē to, kā redzam un izjūtam savu dzīvesvietu. Cilvēks, kas pats ir tīrījis vai sakopis kādu vietu, to centīsies arī turpmāk saglabāt pievilcīgu. Tieši tādēļ talka, to papildinot ar atbildīgāku attieksmi pret Latvijas vidi, ir arī nākotnē veicināma tradīcija,” 2015.gada 10.novembrī tiekoties ar “Lielās Talkas” organizatoriem un atbalstītājiem, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Viņš norādīja, ka “Lielās Talkas” ideju atbalsta kopš pirmajām tās dienām, tādēļ viņam ir īpašs gandarījums kļūt par šī projekta patronu. 

Vides kvalitātes zīme "Zaļais sertifikāts"

Apliecinot atbalstu videi draudzīgai un ilgtspējīgai saimniekošanai Latvijas laukos, Valsts prezidents Raimonds Vējonis kļuvis par vides kvalitātes zīmes lauku tūrisma saimniecībām "Zaļais sertifikāts" patronu. Šo zīmi saņem tās saimniecības, kurās ievēro „zaļas” saimniekošanas principus, saudzējot resursus, veidojot videi un vietējai kopienai draudzīgu tūrisma piedāvājumu. 

 

 

Klimata pārmaiņas Latvijā

Paužot atbalstu videi draudzīgam dzīvesveidam, Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzņēmies biedrības “homo ecos:”  projekta „Klimata pārmaiņas Latvijā – izaicinājums un iespējas?” patronāžu. Projekts apvieno domubiedrus, kuriem ir svarīga līdzsvarota, cilvēku un planētas vajadzībām atbilstoša attīstība.

„Mums katram ir pienākums rūpēties par vidi, kurā dzīvojam. Uzskatu, ka dalība šajā projektā ikvienam no mums ir lieliska iespēja parādīt, ka mums rūp klimata pārmaiņas un esam gatavi rīkoties, lai tās novērstu. Esmu iestājies par videi draudzīgu dzīvesveidu un saimniekošanu, tāpēc aicinu ikvienu sargāt dabas resursus, taupīt elektrību un šķirot atkritumus," saka Valsts prezidents.

Dabas koncertzāle

Raimonds Vējonis “Dabas koncertzāles” 10 gadu jubilejā 2015.gada nogalē kļuva par šī izglītojošā multimediju projekta patronu.

“Dabas koncertzāle ir unikāla iespēja parādīt mūsu dabas skaistumu un to, kas mums ir līdzās ikdienā. Tā ļauj mums iepazīt to, kas varbūt ir nemanāms, bet ļoti nozīmīgs dabā. Šajā ir zināma paralēle ar mūsu dzīvi, jo visbiežāk mēs pamanām tos, kas sasnieguši augstus rezultātus, bet ne vienmēr izceļam un pietiekami novērtējam daudzu līdzcilvēku ne mazāk nozīmīgos sasniegumus," teica Valsts prezidents.