Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Rīgas pilī sveic Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā ieguvējus


alternative text
2018. gada 12. oktobrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī sveica Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā ieguvējus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Tikšanās sākumā Valsts prezidents uzsvēra, ka šogad balvas izcīņa bija īpaša, jo norisinājās Baltijas valstu simtgades gadā.

“Šīs sacensības apliecina, ka Latviju, Lietuvu un Igauniju vieno gan sportiska sacensība, gan kopības sajūta. Ir gandarījums, ka Baltijas sportisti sasniedz augstus rezultātus. Jūsu panākumi – gan individuālie, gan komandas – ir ierakstīti mūsu valstu sporta vēsturē un ir piemērs mūsu jaunajiem vieglatlētiem,” svinīgajā pasākumā teica Valsts prezidents.

Raimonds Vējonis Valsts prezidenta balvu par labāko rezultātu sieviešu vērtējumā pasniedza 200 metru skrējējai Guntai Vaičulei, vīriešu vērtējumā – šķēpmetējam Magnusam Kirtam (Igaunija). Savukārt Valsts prezidenta balvu komandu kopvērtējumā, kā arī vīriešu un sieviešu konkurencē ieguva Lietuvas vieglatlētikas izlase.

Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības šogad notika 24. reizi un norisinājās no 15. līdz 16. jūnijam Ogres novada sporta centra stadionā Ogrē. Par ieguldīto darbu sacensību organizēšanā Valsts prezidents pateicās Valmieras pilsētai un Ogres novadam, kā arī Latvijas Vieglatlētikas federācijai.

Noslēgumā Raimonds Vējonis visiem sportistiem novēlēja: “Lai jums izdevusies treniņu sezona un nākamajā gadā novēlu sasniegt vēl augstvērtīgākus rezultātus! Veiksmi un izdošanos!”

Saistītais saturs:


Citas ziņas