Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents apliecina Latvijas nelokāmo atbalstu Gruzijas eiroatlantiskajai integrācijai


alternative text
7. aprīlī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Gruzijas aizsardzības ministru Džuanšeru Burčuladzi (Juansher Burchuladze). Valsts prezidents sarunā apliecināja Latvijas nelokāmo atbalstu Gruzijas eiroatlantiskajai integrācijai, tai skaitā praktisko atbalstu NATO sadarbības programmas ietvaros.

Džuanšers Burčuladze raksturoja Gruzijas aktīvo dalību starptautiskajās operācijas, tai skaitā Afganistānā, kā arī Gruzijas bruņoto spēku modernizāciju. Tika pārrunātas arī ģeopolitiskās aktualitātes Gruzijas kaimiņvalstīs un reģionā.

Valsts prezidents atzina, ka Gruzijas aktīvā iesaiste starptautiskajās operācijās ir pozitīvs faktors tās centienos tuvināties Eiropas un transatlantiskajām struktūrām. Ministrs savukārt atzina, ka Gruzijas virzībai uz NATO un Eiropas Savienību (ES) ir augsts atbalsts Gruzijas sabiedrībā.

Džuanšers Burčuladze arī raksturoja iekšpolitisko situāciju Gruzijā. Valsts prezidents izteica cerību, ka Gruzijas valdība ar ES mediatoru atbalstu spēs panākt ar opozīciju abpusēji apmierinošu izlīgumu.

07.04.2021. Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tiekas ar Gruzijas aizsardzības ministru Džuanšeru Burčuladzi (Mr Juansher Burchuladze)

Kategorijas:


Citas ziņas