Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents ar Facebook, Google un Microsoft pārstāvjiem pārrunā digitālo tehnoloģiju ietekmi un starptautisku regulējumu nepieciešamību


alternative text
15. februārī Valsts prezidents Egils Levits Minhenes drošības konferences laikā tikās ar Facebook viceprezidentu starptautisko attiecību un informācijas jautājumos Niku Klegu (Nick Clegg), Google Eiropas valstu pārvaldes informācijas un politikas nodaļas vadītāju Aneti Kroiberi-Rīlu (Annette Kroeber-Riel) un Microsoft prezidentu un Juridiskās nodaļas vadītāju Bredu Smitu (Brad Smith).

E. Levits ar uzņēmumu vadības pārstāvjiem pārrunāja digitālo tehnoloģiju ietekmi uz sabiedrību un uzsvēra nepieciešamību sākt diskusijas par regulējumiem, kas nodrošinātu šo tehnoloģiju pozitīvo pienesumu, bet vienlaikus novērstu negatīvās sekas uz demokrātiju un cilvēka brīvību.

Tāpat Valsts prezidents uzvēra Latvijas ievērojamo pieredzi un gatavību aktīvi piedalīties šajā diskusijā un ar gandarījumu atzīmēja, ka arī globālie interneta koncerni atzīst šādu regulējumu nepieciešamību.

15.02.2020. Valsts prezidents Egils Levits piedalās Minhenes Drošības konferencē (otrā diena)

Saistītais saturs:


Birkas:


Citas ziņas