Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents dosies darba vizītē uz Vāciju


alternative text
Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien un sestdien, 2018. gada 13. un 14. jūlijā, dosies darba vizītē uz Vācijas Federatīvo Republiku.

Darba vizītes laikā 14. jūlijā Valsts prezidents Minsterē piedalīsies starptautiskā apbalvojuma – Vestfālenes miera balvas pasniegšanas ceremonijā. Šogad prestižajam apbalvojumam ir izraudzītas trīs Baltijas valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija par to nozīmīgo ieguldījumu reģiona mierīgā un demokrātiskā attīstībā. Svinīgajā balvas pasniegšanas ceremonijā piedalīsies Baltijas valstu prezidenti – Igaunijas Republikas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid), Lietuvas Republikas prezidente Daļa Grībauskaite (Dalia Grybauskaitė) un Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kā arī Vācijas Federatīvās Republikas prezidents Franks Valters Šteinmeijers (Dr. Frank-Walter Steinmeier).

Tāpat Valsts prezidentam vizītes laikā plānota tikšanās ar Ziemeļreinas-Vestfālenes Ministru prezidentu Arminu Lašetu (Armin Laschet). 

Citas ziņas