Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents Rīgas pilīs sveic XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku organizatorus


alternative text
Piektdien, 2018. gada 20. jūlijā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī sveica XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku organizatorus un pateicās viņiem par pašaizliedzīgi ieguldīto darbu, radot brīnišķīgus kopības svētkus visai tautai.

“Latvijas simtgades Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki sekmīgi norisinājās, pateicoties katram no jums. Katram, kurš izmantoja savas prasmes un zināšanas mūsu kopīgās tradīcijas uzturēšanā. Paldies par atbildīgo darbu, kas ļāva mūsu tautai sapulcēties skaistākajā un skanīgākajā šī gada nedēļā. Pateicoties jums, tiek uzturēta dzīva mūsu dārgākā tradīcija gandrīz pusotra gadsimta garumā. Vienlaikus paveiktais darbs ir liecība tam, ka mēs Latvijas valstī varam efektīvi un mērķtiecīgi darboties kopā. Būt vienoti un koordinēti, sadarboties starp institūcijām, organizācijām un personībām. Tā mēs tiešām varam paveikt lietas, ko apbrīno visā pasaulē,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, uzrunājot Dziesmu un Deju svētku organizatorus Rīgas pilī.

Citas ziņas