Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents tiekas ar Korejas Republikas Nacionālās asamblejas priekšsēdētāju


alternative text
“Esam gandarīti par aktīvu politisko dialogu starp Latviju un Dienvidkoreju, kas īpaši paplašinājies pēdējos gados, gan atverot Latvijas vēstniecību Dienvidkorejā, gan tiekoties augsta līmeņa amatpersonām, tai skaitā abu valstu prezidentiem,”

tikšanās laikā ar Korejas Republikas Nacionālās asamblejas priekšsēdētāju Munu Hisangu (Moon Hee-sang) Rīgas pilī 2019. gada 31. maijā sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

“Korejas Republika ir viens no lielākajiem Latvijas tirdzniecības partneriem Āzijā. Vēlamies paplašināt sadarbību Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju, jaunuzņēmumu, transporta un loģistikas, kā arī tūrisma jomā. Pirmais čarterreiss no Dienvidkorejas uz Latviju vērtējams kā nozīmīgs solis tiešās aviosatiksmes attīstībā nākotnē,” sacīja Valsts prezidents.

Puses arī pārrunāja iespējas stiprināt savstarpējo līgumtiesisko bāzi, īpaši attiecībā uz zinātni un tehnoloģijām, kā arī jauniešu ceļošanas iespējām un nodarbinātību.

Saistītais saturs:


Citas ziņas