Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents tiekas ar Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīriem un bataljonu instruktoriem


alternative text
Šodien, 2019. gada 30. jūlijā, Daugavpils novadā apmeklējot mācību poligonu “Meža Mackeviči”, Valsts prezidents Egils Levits tikās ar Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīriem un bataljonu instruktoriem.

Tikšanās laikā Egils Levits pateicās ikvienam, kurš ir gatavs ziedot savu laiku, spēku un gudrību, stiprinot Latvijas aizsardzību.

Valsts prezidents arī uzsvēra, ka liels atbalsts karavīriem ir arī viņu ģimenes, jo nav viegli būt prom no saviem mīļajiem brīvajā laikā. “Varat būt pārliecināti, ka Jūs katrs ievērojami palielināt mūsu valsts, sava novada, savas ģimenes un draugu drošību kā brīvprātīgie zemessargi,” sacīja Valsts prezidents.

Tāpat E.Levits atzina, ka augstu novērtē Nacionālo bruņoto spēku līdzdalību Zemessardzes pilnveidē, kā arī Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīru un zemessargu profesionālās zināšanas, kas tiek augstu vērtētas Latvijā un ārvalstīs.

Valsts prezidents tiekas ar Zemessardzes 3. Latgales brigādes karavīriem un bataljonu instruktoriem

Saistītais saturs:


Birkas:


Citas ziņas