Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents un Satversmes tiesas priekšsēdētāja runā par tiesu varas un valsts pārvaldes stiprināšanu


alternative text
Šodien, 19. jūlijā, Valsts prezidents Egils Levits tikās ar Satversmes tiesas priekšsēdētāju Inetu Ziemeli. Valsts prezidents un Satversmes tiesas priekšsēdētāja pārrunāja aktuālos konstitucionālo tiesību jautājumus un apsprieda tieslietu nozares aktualitātes. Sarunā piedalījās arī Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Valsts prezidents uzsvēra, ka valstī ir nepieciešams vienots konceptuāls redzējums par valsts pārvaldes turpmāko attīstību, kas balstītos uz Latvijas konstitucionālās iekārtas pamatiem. “Šodien pārrunājām valsts konstitucionālo orgānu pārvaldības noregulējumus un iezīmējām nepieciešamību un iespējamos risinājumus, kā tos optimizēt, lai panāktu lielāku atbilstību Satversmē noteiktajiem demokrātiskas un tiesiskas valsts, kā arī labas pārvaldības principiem,” sacīja E.Levits.

Amatpersonas bija vienisprātis, ka jāturpina strādāt pie likumu kvalitātes uzlabošanas Latvijā, un līdz ar to būtu jāveicina diskusija par Valsts padomes izveidošanu.

Birkas:


Citas ziņas