Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

2016. gads

Turpinot 2015. gadā aizsākto tradīciju, 2016. gada 4. novembrī Valsts prezidents un Ivetas Vējones kundze Rīgas pilī aicināja uz Bāreņu dienai veltīto pasākumu audžuģimenes, aizbildņus, adoptētājus un viņu atbalstītājus. Valsts prezidents un Iveta Vējone Bāreņu dienai veltīto tikšanos rīko ar mērķi pateikties ģimenēm, kuras savās mājās uzņem bez vecāku gādības palikušos bērnus, kā arī pievērst sabiedrības uzmanību teju pusotram tūkstotim bērnu, kas aug bērnunamos.

Turpinot iepriekšējo Valsts prezidentu tradīciju, 2016. gadā 7. decembrī pēc Valsts prezidenta aicinājuma Rīgas pilī uz svinīgo pasākumu un Ziemassvētku egles iedegšanu pulcējās 20 kuplas un stipras ģimenes no Latvijas novadiem, kuras ar savu ikdienas darbu un piemēru ir iedvesmojušas savus līdzcilvēkus un darījušas stiprāku mūsu sabiedrību.

2017. gads

2017. gada 29. maijā Rīgas pilī notika diskusija “Šodienas bērni – Latvijas nākamā simtgade”, kuras mērķis bija rosināt domāt par valsts politiku bērnu un ģimeņu jomā un veicamajiem darbiem, lai rūpes par valstij būtiskā cilvēkkapitāla ataudzi un attīstību neatstātu tikai uz ģimeņu pleciem. Pasākuma atklāšanā klātesošos uzrunāja Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze.

2017. gada 3. novembrī Valsts prezidents un Ivetas Vējones kundze Rīgas pilī aicināja uz svinīgu pasākumu audžuģimenes, aizbildņus, adoptētājus, viņu atbalstītājus un institūciju pārstāvjus. Šogad uz pieņemšanu aicinātas bija ģimenes, kuras uzņēmušās rūpes par bērniem ar īpašām vajadzībām. Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze izteica pateicību visām ģimenēm par viņu būtisko darbu,  īpaši godinot trīs audžuģimenes, kuru rūpes par bērniem ar īpašām vajadzībām, kas palikuši bez vecāku gādības, ir piemērs un iedrošinājums visai sabiedrībai.

Turpinot iepriekšējo Valsts prezidentu tradīciju, 5. decembrī pēc Valsts prezidenta aicinājuma Rīgas pilī uz svinīgo pasākumu un Ziemassvētku egles iedegšanu pulcējās 20 kuplas un stipras ģimenes no Latvijas novadiem, kuras ar savu ikdienas darbu un piemēru ir iedvesmojušas līdzcilvēkus un darījušas stiprāku mūsu sabiedrību.

2017. gada 10. novembrī noslēdzās Valsts prezidenta kancelejas rīkotais Valsts prezidenta Ziemassvētku kartītes dizaina konkurss, kurā mākslas skolu audzēkņi tika aicināti radīt zīmējumu, kas tiktu izmantots Valsts prezidenta 2017. gada Ziemassvētku kartītes dizainam. Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un darbu vērtēšanas komisijas vērtējumā par konkursa uzvarētāju atzina darbu “Ejam uz pili!”, kuru gleznojusi Staiceles Mūzikas un mākslas skolas audzēkne Alise Tiltiņa (10 gadi), skolotāja Ārija Daugule. Lai pateiktos par dalību konkursā, visi dalībnieki tika aicināti uz tikšanos pie Valsts prezidenta un ekskursiju Rīgas pilī 2017. gada 18. decembrī.

2018. gads

Arī 2018. gadā īsi pirms Bāreņu dienas svētdienas, 2018. gada 2. novembrī Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze Rīgas pilī aicināja uz svinīgu pasākumu audžuģimenes, aizbildņus, adoptētājus, viņu atbalstītājus un institūciju pārstāvjus. Valsts prezidents un Iveta Vējones kundze cildināja ģimeņu drosmi, pašaizliedzību un ziedošanos Latvijas bērnu labā, īpaši to, kuriem trūkst savu māju un ģimenes, tā uzņemot viņus savā ģimenē radot māju sajūtu, iespēju pilnvērtīgi augt un attīstīties.

Savukārt 2018. gada 5. decembrī pēc Valsts prezidenta aicinājuma Rīgas pilī uz svinīgo pasākumu un Ziemassvētku egles iedegšanu pulcējās 20 kuplas un stipras ģimenes no Latvijas novadiem, kuras ar savu ikdienas darbu un paveikto iedvesmo līdzcilvēkus un apliecina, ka mūsu valsts pamats ir stipras un laimīgas ģimenes.

Savukārt 2018. gada rudenī otro gadu tika organizēts un 9. novembrī noslēdzās Valsts prezidenta kancelejas rīkotais Valsts prezidenta Ziemassvētku kartītes dizaina konkurss, kurā mākslas skolu audzēkņi tika aicināti radīt zīmējumu Valsts prezidenta 2018. gada Ziemassvētku apsveikuma kartītes dizainam. Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un darbu vērtēšanas komisijas vērtējumā par konkursa uzvarētāju tika atzīts Preiļu Mūzikas un mākslas skolas audzēknes Viktorijas Jakovļevas darbs “Ziemassvētki Latvijā”, skolotājs Kazimirs Anspaks. Lai pateiktos par dalību konkursā, visi dalībnieki tika aicināti uz tikšanos pie Valsts prezidenta un ekskursiju Rīgas pilī 2018. gada 13. decembrī.