Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidenta kundzes Andras Levites patronāžas


Akcija “Meklējam sirdsmāsiņu”

Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levites kundze ir kļuvusi par akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” patronesi un 2019. gada 12. novembrī piedalījās akcijas atklāšanas pasākumā.

12.11.2019. Andra Levites kundze piedalās akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" atklāšanā

Akcija “Meklējam sirdsmāsiņu” norisinās jau 11 gadus, un tās mērķis ir pievērst uzmanību māsu darbam Latvijā, palielināt māsu profesijas prestižu, neaizmirstot, ka tieši viņas ir tās, no kurām ir atkarīgs pacienta veiksmīgas izveseļošanās process un aprūpe tā laikā.

Vairāk informācijas par akciju “Meklējam sirdsmāsiņu”.


Rīgas Dzemdību nama fonds

A. Levites kundze ir atsaukusies Rīgas Dzemdību nama aicinājumam un piekritusi uzņemties Dzemdību nama fonda patroneses pienākumus.

28.11.2019. Andra Levite apmeklē Rīgas Dzemdību namu

2019. gada 28. novembrī A. Levite apmeklēja Rīgas Dzemdību namu un iepazinās ar iestādes darbību un tās komandu, kā arī pārrunāja aktuālos jautājumus, kas saistīti ar Rīgas Dzemdību nama fonda darbību.

Vairāk informācijas par Rīgas Dzemdību nama fondu.


Citas aktivitātes

2019. gada 4. oktobrī A. Levites kundze piedalījās un teica uzrunu pirmajā Latvijas onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku forumā “Pret vēzi – kopā un bez bailēm”.

2019. gada 24. novembrī A. Levites kundze apmeklēja Rīgas starptautiskā sieviešu kluba organizētā labdarības tirdziņu.

2019. gada 12. decembrī A. Levites kundze apmeklēja Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un iepazinās ar tās darbību. Foto no notikuma.

2019. gada 13. decembrī A. Levites kundze apmeklēja un teica uzrunu nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” rīkotās Latgales Lūgšanu brokastīs.

13.12.2019. Andra Levites kundze piedalās nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds" rīkotajās Latgales Lūgšanu brokastīs

2019. gada 23. decembrī A. Levites kundze piedalījās labdarības akcijas “Dod pieci!” noslēguma pasākumā.

23.12.2019. Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite piedalās labdarības maratona “Dod Pieci!” noslēguma pasākumā


Valsts prezidenta Egila Levita un kundzes Andras Levites kopīgās aktivitātes