Andra Levite Egils Levits
Andra Levite atbalsta futbola spēlē starptautiskā labdarības mini futbola turnīra “Seni Cup 2023” dalībniekus

Ļoti cienītā Polijas Republikas vēstniece Latvijā Monika Mihališinas kundze!

Sirsnīgi sveicināti “Seni Cup” organizatori!

Mīļie sportisti un klātesošie!

Man ir gods un prieks “Seni Cup” turnīrā piedalīties pirmo reizi. Bet varbūt kāds no jums piedalās jau no paša sākuma 17. reizi?

Es priecājos par katru dalībnieku, kurš ir atbraucis uz Staiceli no dažādām Latvijas vietām, satiek atkal vecos draugus vai iepazīstas ar jauniem un nepacietīgi gaida turnīra atklāšanu.

Fiziskās aktivitātes un sportošana uzlabo visu mūsu dzīves kvalitāti, ieskaitot mūsu fizisko veselību, mūsu mentālo veselību, mūsu sociālās iemaņas. Jūs, mīļie sportisti, ar jūsu prieku, degsmi un enerģiju rādāt priekšzīmi ikvienam, kurš vēl domā, vai pārvarēt slinkumu un beidzot sākt kustēties!

Sirsnīgs paldies arī organizatoriem par jūsu darbu un idejām, rīkojot šo minifutbola turnīru. Jūsu darbs tiek novērtēts, jo dalībnieku skaits katru gadu pieaug.

Futbols ir komandas sports. Viens cilvēks nevar būt vārtsargs, aizsargs un uzbrucējs. Tāpat arī dzīvē katram no mums ir talants kādā noteiktā jomā, bet varbūt neesam tik veiksmīgi citā. Tāpēc labs treneris novērtēs spēlētāju un iedalīs viņu pareizā pozīcijā uz laukuma. Tikai saliedētai komandai būs iespējama uzvara!

Es katrai komandai šodienas turnīrā novēlu panākumus un godīgi izcīnītas uzvaras bez mazām vai lielām traumām. Tāpat es katrai komandai novēlu aizbraukt uz Poliju un piedalīties finālā Torunā – iepazīties ar sportistiem no citām Eiropas valstīm un lepni pārstāvēt Latviju.

Paldies!

07.06.2023. Andra Levite piedalās starptautiskajā labdarības mini futbola turnīra “Seni Cup 2023” cilvēkiem ar īpašām vajadzībām atklāšanā
VIDEO: Andra Levites uzruna