Andra Levite Egils Levits
28.06.2023. Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite apmeklē Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu

Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite šodien devās uz Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu (BKUS), kur tikās ar slimnīcas vadību un apskatīja kā jaunatklātos, tā arī būvniecības procesā esošos slimnīcas attīstības projektus.

BKUS valdes priekšsēdētājs Valts Ābols un Projektu daļas vadītāja Linda Arhinoviča iepazīstināja Valsts prezidentu un Andru Levites kundzi ar nesen atklātā dienas stacionāra telpām, kā arī topošo Bērna māju, kuras mērķis būs nodrošināt nepieciešamo atbalstu vardarbībā cietušiem bērniem, tostarp saudzīgu nopratināšanu kriminālprocesuālām vajadzībām, kā arī veikt ārsta apskates un medicīnisko ekspertīzi. E. Levits un A. Levite arī aplūkoja Bērnu un jauniešu psihiskās veselības centra būvniecības darbus.

Tikšanās laikā Valsts prezidents un kundze kopā ar slimnīcas vadību pārrunāja tās darbību un paveikto pacientu pieredzes uzlabošanā un sabiedrības veselības pratības veicināšanā. BKUS valdes priekšsēdētājs īpaši pateicās Valsts prezidentam un Valsts prezidenta kancelejai par būtisko atbalstu BKUS digitālās transformācijas procesā. Tāpat V. Ābols novērtēja A. Levites kundzes iesaisti bērnu un jauniešu veselības portāla veselapasaule.lv izveidē, kā arī pateicās par tādu bērnu veselības problēmjautājumu kā aptaukošanās un mentālā veselība aktualizēšanu sabiedrībā.

Valsts prezidents un Andra Levites kundze norādīja, ka BKUS ir labs piemērs citām medicīnas iestādēm inovāciju un digitālo tehnoloģiju ieviešanā. Tāpat E. Levits un A. Levite atzina, ka BKUS attīstās jauna medicīnas kultūra, uz ko jātiecas arī citām medicīnas iestādēm Latvijā.

VIDEO:
28.06.2023. Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite apmeklē Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu