Edgars Rinkēvičs
Edgars Rinkēvičs

Mīļie draugi!

Dārgie viesi!

Esmu patiešām priecīgs šodien satikt jūs visus Rīgas pilī, uzsākot savu prezidentūru.

Esmu patiešām pateicīgs, ka esat pulcējušies no visiem Latvijas novadiem, pārstāvot daudz un dažādas Latvijas sabiedrības grupas. Esmu arī ļoti pateicīgs mūsu ārvalstu draugiem, vēstniekiem par to, ka esat kopā ar mums.

Šis ir diezgan interesants un sarežģīts laiks, un mums visiem dažādos darbos un veidos būs jāveido mūsu Latvijas valsts, lai tā kļūtu stiprāka, modernāka un lai mēs visi kopā varam lepoties ar mūsu Latviju.

Dear friends!

I am very happy and honoured to be here with you and I’m very happy that you all have come here to Riga Castle to begin my presidency.

I’m very grateful to representatives of all allies.

I’m very grateful to Ambassadors who are here with us for all their well wishes.

We have quite a challenging and quite an interesting time ahead of us. We all know that we can make this country more modern, much stronger only if we all work together.

I also want to use this opportunity to thank all our friends and allies for the support that you are guaranteeing to us. Also, to our security, but also when it comes to cultural and economic exchange.

Ar šo es saku jums visiem lielu paldies un ceru, ka baudīsiet dažas stundas nedaudz atpūtas. Es tiešām ceru, ka mūsu sadarbība būs ļoti, ļoti cieša.

Dievs, svētī Latviju!