Ārlietas Egils Levits
Slovākijas un ES karogs

Pirmdien, 20. decembrī, plkst. 11.30 Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tiksies ar V. E. Slovākijas Republikas prezidenti Zuzanu Čaputovu (H. E. Ms Zuzana Čaputová). Novērtējot Slovākijas spēku klātbūtni Latvijā, E. Levits ar Z. Čaputovu pārrunās drošības situāciju reģionā un sadarbību NATO un Eiropas Savienības ietvaros.

Mediju pārstāvji aicināti pieteikties Slovākijas prezidentes Zuzanas Čaputovas viesošanās Rīgas pilī atspoguļošanai līdz 2021. gada 17. decembra plkst. 12.00, sazinoties ar Valsts prezidenta kancelejas Mediju centru e-pastā prese[at]president.lv. Mediju pārstāvjiem, kuriem nav pastāvīgās akreditācijas darbam Rīgas pilī, pietiekuma e-pastā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un pārstāvētais medijs.

Ierodoties norises vietās, mediju pārstāvjiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, jālieto sejas un deguna aizsegs, kā arī jāievēro apģērba etiķete – tumšs uzvalks kungiem un lietišķs kostīms dāmām.

Mediju programma

11.30 – Slovākijas prezidentes Zuzanas Čaputovas ierašanās Rīgas pilī, ieraksts viesu grāmatā, oficiālais foto ar Valsts prezidentu Egila Levitu. Mediju iespējas: foto, video. Ierašanās līdz plkst. 11.10. Rīgas pils