Egils Levits
Valsts prezidents Egils Levits

Labdien, dārgie donori, koncerta skatītāji!

Esmu ļoti pagodināts, ka man ir iespēja šodien pateikties jums – cilvēkiem, kuri pašaizliedzīgi ziedo asinis līdzcilvēkiem. Tā ir ārkārtīgi dāsna un nesavtīga rīcība sabiedrības veselības labā – palīdzēt ne tikai ģimenes loceklim vai draugam, bet svešam cilvēkam.

Asinis ir dzīvības simbols, un jūs, dārgi donori, ar šo cēlo rīcību dāvājat cerību pacientiem un piederīgajiem. Vēl īpašāk – jūs glābjat dzīvības, lai gan neviens no jums to neprasa. Esmu nudien aizkustināts, ka šādu cilvēku, kuri ziedojuši asinis vairāk nekā 50 reižu, ir tik daudz. Goda donori, jūs radāt ticību cilvēciskai un laipnai sabiedrībai. Sirsnīgs paldies jums par to!

Tāpat vēlos teikt paldies Valsts asinsdonoru centram – jūs nepagurstoši rūpējaties par Latvijas asins krājumu, esat pretimnākoši un pieejami ne tikai ziedotājiem galvaspilsētā, bet arī reģionos dzīvojošajiem. Jūsu atvērtība un pūliņi, ik dienas informējot sabiedrību par asins krājumu un nodrošinot šo procesu augstā kvalitātē, ir atslēga tam, ka ik gadu varat rīkot koncertu goda donoriem. Paldies jums!

Lai jums skaists koncerts! Jūs visi esat to patiesi pelnījuši!

VIDEO: