Valdis Zatlers
Valsts prezidents Valdis Zatlers, X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku patrons, izsaka sirsnīgu paldies X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem – bērniem un jauniešiem –, viņu skolotājiem un visiem, kuri radīja svētku noskaņu vairāku dienu garumā, ar dziesmām un dejām ieskandinot ne tikai Rīgu, bet visu Latviju.

 

Īpašu pateicību Valdis Zatlers izsaka bērnu un jauniešu vecākiem par dziedošas, dejojošas un muzicējošas jaunās paaudzes audzināšanu: „Paskatieties uz saviem bērniem un samīļojiet, kad viņi ir atgriezušies mājās no Dziesmu un deju svētkiem. Jūsu bērni ir enerģijas pilni, smaidoši, ar pozitīvām emocijām un domām un ļoti pašapzinīgi. Jums ir lieliski bērni – lepojieties ar viņiem!”

 

Valsts prezidents atzīst, ka X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki spilgti apliecināja to, ka Latvijai ir fantastiska jaunā paaudze un „ar viņiem kopā mēs esam pārliecināti par Latvijas nākotni”.

 

„Leposimies ar tik dziedošiem, dejojošiem, savas tautas kultūru un tradīcijas mīlošiem jaunajiem cilvēkiem. Ar visiem –  gan tiem, kas bija Dziesmu un deju svētkos, gan arī ar tiem, kas šoreiz svētkus piedzīvoja skatītāju rindās vai otrpus TV ekrāniem. Jūs visi esat lieliski! Jūsu sagādātais svētku prieks dod spēku jauniem sapņu lidojumiem!” uzsver Valdis Zatlers.