Reģionālās vizītes Egils Levits
Siguldas bosleja un kamaniņu trase

Trešdien, 19. janvārī, Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, lai iepazītos ar sportistu treniņu procesu, pārrunātu Martina un Tomasa Dukuru, Kendijas Aparjodes un Markusa Vinogradova gatavošanos olimpiskajam startam Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs un runātu par trases attīstību. Tiks apspriesta arī tikko dibinātās Skeletona akadēmijas darbība.

Tāpat Valsts prezidents ar Siguldas novada vadību pārrunās aktuālos jautājumus saistībā ar pieaugošajām energoresursu cenām un atbalstu sabiedrībai un uzņēmumiem, Administratīvi teritoriālo reformu, Eiropas Savienības fondu apguvi un konkurētspēju Baltijas mērogā. Ar Siguldas Valsts ģimnāzijas pārstāvjiem notiks saruna par aktuālajiem jautājumiem izglītībā, digitalizācijas izaicinājumiem, skolu tīkla optimizāciju un attīstītu izglītību virs pamatpiedāvājuma. Valsts prezidentu iepazīstinās arī ar medicīnas nozares situāciju un Siguldā piedāvāto inovāciju medicīnas laukā – “CyberKnife”.

Mediju programma

9.45 – skeletonistu treniņa vērošana mākslīgajā starta estakādē, sarunas un laba vēlējumi sportistiem un Skeletona akadēmijas audzēkņiem. Siguldas bobsleja un kamaniņu trase

Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas atspoguļot norisi Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē, jāierodas līdz plkst. 9.20. Ierodoties jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kā arī jālieto sejas un deguna aizsegs. Lūgums savu apmeklējumu pieteikt e-pastā prese@president.lv.

 

Foto: sigulda.lv