Valdis Zatlers

Piektdien, 12. decembrī, Valsts prezidents Valdis Zatlers tiksies ar Lielās Vislatvijas talkas organizatoriem un atbalstītājiem, lai rezumētu šī gada sasniegtos rezultātus un pārrunātu nākamā gada plānus.

 

Lielajā talkā "Par tīru un zaļu valsti. Dāvana Latvijai 90.gadadienā", kas notika 2008. gada 13. septembrī visā Latvijas teritorijā, tika savākti vairāk nekā 260 tūkstoši maisu ar atkritumiem. Talkā piedalījās aptuveni 50 tūkstoši cilvēku, katrs vidēji salasot piecus maisus atkritumu.

 

Valsts prezidents, Lielās talkas patrons, norādīja, ka Latvijas sakopšana ir liela un nozīmīga dāvana, ko katrs dalībnieks pasniedzis savai Latvijai, un aicinājis šādas talkas organizēt katru gadu.

 

Lielo talku organizēja projekts „Pēdas”, Latvijas Pašvaldību savienība un domubiedru grupa „Tīriem mežiem” sadarbībā ar Latvijas Valsts prezidenta kanceleju, Valsts kanceleju, Vides ministriju, Aizsardzības ministriju, „Latvijas Valsts mežiem”, „Latvijas Valsts ceļiem”, „Latvijas Zaļo punktu”, „Latvijas Vides aizsardzības fondu” un Latvijas Radošo savienību padomi.