Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidenta dzīvesbiedres Andras Levites patronāžas


Akcija “Meklējam sirdsmāsiņu”

Novērtējot nozīmīgo medmāsu darbu, Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levites kundze ir kļuvusi par akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” patronesi un 2019. gada 12. novembrī piedalījās akcijas atklāšanas pasākumā.

12.11.2019. Andra Levites kundze piedalās akcijas "Meklējam sirdsmāsiņu" atklāšanā

Akcija “Meklējam sirdsmāsiņu” norisinās jau 11 gadus, un tās mērķis ir pievērst uzmanību māsu darbam Latvijā, palielināt māsu profesijas prestižu, neaizmirstot, ka tieši viņas ir tās, no kurām ir atkarīgs pacienta veiksmīgas izveseļošanās process un aprūpe tā laikā.  2019. gada akcijā, atzīmējot Bērnu klīniskā universitātes slimnīcas (BKUS) 120 gadu jubileju, akcijā piedalījās visas BKUS medicīnas māsas.

2020. gada 31. janvārī Rīgas pilī notika akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” noslēguma pasākums, kurā “sirdsmāsiņas” sveica akcijas patronese Andra Levite un Valsts prezidents Egils Levits (A. Levites uzruna, E. Levita uzruna).

31.01.2020. Akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” noslēguma pasākums Rīgas pilī

Vairāk informācijas par akciju “Meklējam sirdsmāsiņu”.


Rīgas Dzemdību nama fonds

A. Levites kundze ir atsaukusies Rīgas Dzemdību nama aicinājumam un piekritusi uzņemties Dzemdību nama fonda patroneses pienākumus.

28.11.2019. Andra Levite apmeklē Rīgas Dzemdību namu

2019. gada 28. novembrī A. Levite apmeklēja Rīgas Dzemdību namu un iepazinās ar iestādes darbību un tās komandu, kā arī pārrunāja aktuālos jautājumus, kas saistīti ar Rīgas Dzemdību nama fonda darbību.

2020. gada 12. jūnijā Andra Levites kundze viesojās Rīgas Dzemdību namā un kopā ar Dzemdību nama fonda vadību Rīgas Dzemdību nama Intensīvās terapijas nodaļai pasniedza dāvinājumu – ierīci, kas jaundzimušajiem mēra oglekļa dioksīda un skābekļa daudzumu asinīs bez nepieciešamības veikt dūrienu un ņemt asins analīzes. Ierīce iegādāta par fondam saziedotajiem līdzekļiem.

12.06.2020. Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite kā Dzemdību nama fonda patronese piedalās īpaša dāvinājuma pasniegšanā Rīgas Dzemdību nama Jaundzimušo Intensīvās terapijas nodaļai

Vairāk informācijas par Rīgas Dzemdību nama fondu.


Citas aktivitātes

2019. gada 4. oktobrī A. Levites kundze piedalījās un teica uzrunu pirmajā Latvijas onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku forumā “Pret vēzi – kopā un bez bailēm”.

04.10.2019. Valsts prezidenta dzīvesbiedres Andras Levites dalība pirmajā Latvijas onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku forumā “Pret vēzi – kopā un bez bailēm”

2019. gada 24. novembrī A. Levites kundze apmeklēja Rīgas starptautiskā sieviešu kluba organizētā labdarības tirdziņu.

2019. gada 12. decembrī A. Levites kundze apmeklēja Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu un iepazinās ar tās darbību..

12.12.2019. Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite apmeklē Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcu

2019. gada 13. decembrī A. Levites kundze apmeklēja un teica uzrunu nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds” rīkotās Latgales Lūgšanu brokastīs.

13.12.2019. Andra Levites kundze piedalās nodibinājuma “Viduslatgales pārnovadu fonds" rīkotajās Latgales Lūgšanu brokastīs

2019. gada 23. decembrī A. Levites kundze piedalījās labdarības akcijas “Dod pieci!” noslēguma pasākumā.

23.12.2019. Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite piedalās labdarības maratona “Dod Pieci!” noslēguma pasākumā

2020. gada 26. februārī A. Levites kundze apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un pārrunāja ar muzeja direktori Māru Lāci ar mākslu saistītas aktualitātes, kā arī iepazinās ar muzeja ekspozīcijām un izstādēm.

26.02.2020 Valsts prezidenta dzīvesbiedre Andra Levite apmeklē Latvijas Nacionālo mākslas muzeju

2020. gada 7. martā A. Levites kundze devās uz Dundagu, lai iepazītos ar labdarības organizācijas “Ronald McDonald House Charities Latvija” mobilo veselības aprūpes projektu un tā sniegtajiem medicīnas aprūpes pakalpojumiem. Vizītes laikā A. Levites kundze tikās ar Dundagas ģimenes ārstēm Guntu Skujiņu un Asju Feltu, kā arī apmeklēja pirmskolas izglītības iestādi “Kurzemīte”.

05.03.2020. Valsts prezidenta dzīvesbiedres Andras Levites iepazīšanās ar labdarības organizācijas "Ronald McDonald House Charities Latvija" mobilo veselības aprūpes projektu, tikšanās ar Dundagas ģimenes ārstēm Guntu Skujiņu un Asju Feltu, viesošanās bēr

2020. gada 3. jūnijā A. Levite piedalījās Riga TechGirls rīkotajā IT vēstnešu un mentoru programmas “TechMentors” atklāšanas pasākumā, mudinot sievietes aktīvāk izvēlēties karjeru IKT nozarē.

03.06.2020. Valsts prezidentes dzīvesbiedre Andra Levite piedalās Riga TechGirls rīkotajā IT vēstnešu un mentoru programmas “TechMentors” atklāšanā

2020. gada 5. jūnijā Andra Levites kundze uzrunāja klātesošos 2. Patiess sports konferencē, uzsverot godīgas cīņas un patiesu vērtību nozīmi sportā.

2020. gada 9.jūlijā A. Levite teica uzrunu “Riga TechGirls” tiešsaistes konferences “Digitālā ekonomika un IT prasmes – izeja no Covid-19 krīzes” atklāšanā.


Valsts prezidenta Egila Levita un dzīvesbiedres Andras Levites kopīgās aktivitātes