Egils Levits Reģionālās vizītes
Apļa diskusijā “Jaunietis. Valstsgriba. Demokrātija” Valsts prezidents Bauskā ar jauniešiem diskutēs par jauniešu lomu demokrātijas procesos
Lai ar jauniešiem apspriestos par viņu lomu demokrātijas procesos un redzējumu par Latvijas nākotni, Valsts prezidents Egils Levits pirmdien, 12. oktobrī, Bauskā piedalīsies apļa diskusijā “Jaunietis. Valstsgriba. Demokrātija.”

Diskusija būs skatāma tiešraidē Valsts prezidenta YouTube profilā (presidentlv), tīmekļvietnē www.president.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook (egilslevitslv) un Twitter (@Rigas_pils).

Tāpat Bauskas apmeklējuma laikā Valsts prezidents tiksies ar Bauskas 2. vidusskolas vecāko klašu skolēniem. Plānota arī saruna ar novada vietējo zemnieku saimniecību un lauksaimniecības uzņēmumu pārstāvjiem.

Iepazīstoties ar Bauskas pilsētas un novada kultūrvēsturisko mantojumu, Egils Levits apmeklēs Bauskas pils muzeju un Mežotnes pilskalnu, kā arī apskatīs mūsdienu radošās iniciatīvas Rundāles novada Svitenes pagasta keramikas darbnīcā “Laima Ceramics”.

Mediju programma

10.15 - Valsts prezidents Egils Levits apskata Mežotnes pilskalnu, Mežotnes pilskalns

11.30 - Valsts prezidents Egils Levits tiekas ar Bauskas 2. vidusskolas skolēniem, Bauska, Dārza iela 9

12.10 - Valsts prezidents Egils Levits apskata Bauskas pils muzeju, Bauska, Pilskalna iela

14.50 - Valsts prezidents Egils Levits apskata Bauskas rātsnamu, Bauska, Rātslaukums 1

15.00 - Valsts prezidents Egils Levits piedalās apļa diskusijā ar jauniešiem “Jaunietis. Valstsgriba. Demokrātija.”, Bauskas rātsnama 2. stāva zāle

16.50 - Valsts prezidents Egils Levits apskata keramikas darbnīcu “Laima Ceramics”, Rundāles novada Svitenes pagasta “Urštēni”