Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Ar Igaunijas prezidentes darba vizīti Rīgā simboliski iezīmē 100 gadu, kopš Latvija un Igaunija atzina viena otru de iure


alternative text
Otrdien, 2. martā, Latvijā darba vizītē ieradīsies V. E. Igaunijas Republikas prezidente Kersti Kaljulaida (H. E. Mrs Kersti Kaljulaid). Apmeklējums simboliski iezīmē 100 gadu, kopš Latvija un Igaunija atzina viena otru de iure un uzsāka diplomātisko sadarbību kā starptautiski de iure atzītas valstis.

K. Kaljulaidas darba vizītes laikā Rīgas pilī paredzēta Latvijas un Igaunijas delegāciju saruna un abu valstu prezidentu paziņojums presei. Pēc tam Igaunijas prezidente viesosies NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrā.

Igaunijas prezidentes darba vizīte Latvijā notiks, ievērojot epidemioloģiskās drošības protokolu. Saskaņā ar to vizītes laikā gan viesu, gan Latvijas delegācija, vizītes norisē iesaistītās personas, tai skaitā mediju pārstāvji valkā mutes un deguna aizsegu, ievēro drošu distancēšanos, atsakās no sarokošanās un nelieto koplietošanas priekšmetus.

Mediju ievērībai: Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, lai apmeklētu mediju programmā norādītos pasākumus, nepieciešama akreditācija. Mediju pārstāvji aicināti akreditēties V. E. Igaunijas Republikas prezidentes Kersti Kaljulaidas darba vizītes Latvijas Republikā atspoguļošanai līdz 2021. gada 26. februāra plkst. 14.00, sūtot pieteikumu e-pastā prese[at]president.lv un norādot vārdu, uzvārdu, personas kodu, pārstāvēto mediju. Pēc noteiktā termiņa saņemtie akreditācijas pieteikumi netiks apstrādāti. Apmeklējot mediju programmā norādītos pasākumus, mediju pārstāvjiem jālieto mutes un deguna aizsegs, kā arī jāievēro distancēšanās no citām personām.

Mediju programma (.pdf)

Kategorijas:


Citas ziņas