Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Latvija atbalsta Ukrainas suverenitāti un teritoriālo integritāti un nemainīgo eiroatlantiskās integrācijas kursu


alternative text
2019. gada 16. maijā Rīgas pilī Valsts prezidents Raimonds Vējonis tikās ar Ukrainas premjerministra vietnieci Eiropas un Eiroatlantiskās integrācijas jautājumos Ivannu Klumpušu–Cincadzi (Ivanna Klympush-Tsintsadze) un pauda stingru Latvijas atbalstu Ukrainas suverenitātei un teritoriālajai integritātei un nemainīgajam eiroatlantiskās integrācijas kursam.

“Esam gandarīti, ka Ukraina ir veikusi nozīmīgas reformas. No savas pieredzes zinām, ka reformu ceļš nav viegls. Tomēr svarīgi, lai Ukraina turpinātu iesākto, īpaši tieslietu, biznesa un investīciju klimata, kā arī pretkorupcijas jomās,” uzsvēra Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents atzīmēja, ka Ukrainas prezidenta vēlēšanas ir notikušas atbilstoši starptautiskajiem vēlēšanu standartiem. Tās demonstrē valsts progresu demokrātisku institūciju stiprināšanā. Latvija arī turpmāk ir gatava sniegt savu atbalstu Ukrainai, tāpēc ceram uz ciešu sadarbību ar jaunievēlēto Ukrainas prezidentu Volodimiru Zeļenski.

“Vēlos arī atzīmēt ciešo un konstruktīvo sadarbību ar prezidentu Petro Porošenko vairāku gadu garumā, kas ievērojami palīdzējusi stiprināt Latvijas un Ukrainas attiecības,” sacīja Raimonds Vējonis.

Saistītais saturs:


Kategorijas:


Citas ziņas