Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Lielās Talkas patrons Valsts prezidents Egils Levits talkos Valkas pusē


alternative text
Sestdien, 16. maijā, Valsts prezidents un Lielās Talkas patrons Egils Levits piedalīsies Lielajā Talkā Valkas pusē pie Igaunijas robežas Žuldiņos. Kopā ar biedrību “1836” un Valkas novada pārstāvjiem tiks ierakts ceļa stabiņš un sakopta ceļa posma apkārtne projektā “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju”.

Valsts prezidents Egils Levits: “Lielās Talkas tradīcija ir viena no mūsu tautas gudrības apliecinājumiem. Mēs vēlamies dzīvot tīrā, zaļā, ilgtspējīgā valstī un spējam ar savu piemēru iedvesmot visu pasauli. Latvija ir vienīgā valsts pasaulē, kas rāda piemēru, kā var talkot arī šajos īpatnējos krīzes apstākļos. Lai mūsu piemērs atgādina, ka vesela tauta var būt tikai tad, ja tā dzīvo tīrā, zaļā vidē, izprot pietiekamības vērtību un ir gatava šo krīzi izmantot, lai mainītos uz gudru ikdienu un ilgtspējīgu tautsaimniecību!”

Valsts prezidents aicina iedzīvotājus, kā ikkatru gadu, izvēlēties savu talkas vietu, sakopt un labiekārtot mūsu Latviju, taču šogad saskaņā ar spēkā esošajiem valdības noteiktajiem piesardzības pasākumiem.

Vairāk informācijas par Lielo Talku šeit: https://talkas.lv/2020/04/23/talkojam-pareizi/.

Projekta “Aplido, apceļo, apmīļo Latviju” mērķis ir izveidot vienojošu 1836 km garu tūrisma ceļu apkārt Latvijai. Vairāk informācijas par projektu šeit: http://1836.lv/tava-seta-latvija/.

Kategorijas:


Citas ziņas