Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents akreditē Namībijas vēstnieku


Darbam Latvijas Republikā Valsts prezidents Andris Bērziņš otrdien, 15.maijā, akreditēja Namībijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Danielu Rudolfu Smitu (Mr Daniel Rudolph Smith).

 

 
Tikšanās laikā Valsts prezidents pauda pārliecību, ka  līgumtiesiskajā jomā un ekonomiskajā sadarbībā starp abām valstīm ir plašas iespējas attīstībā. Viņš uzsvēra Latvijas vēlmi veidot labas un konstruktīvas attiecības ar Namībiju. Īpaši Andris Bērziņš izcēla iespējas sadarbībai izglītības, tūrisma un kokapstrādes jomās. Valsts prezidents izteica cerību, ka vēstnieks veicinās arī abu valstu kultūras sadarbību.
 
Namībijas vēstnieks rezidēs Stokholmā.
 
Uzziņai:
Daniels Rudolfs Smits (Mr Daniel Rudolph Smith) dzimis 1954.gadā. Ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē un ekonomikā. Strādājis Namībijas prezidenta kancelejā, kopš 2003.gada ārlietu dienestā – bijis vēstnieks Austrijā, Ganā, Libērijā un kopš 2010.gada Ziemeļvalstīs un Baltijā.

Saistītais saturs:


Citas ziņas