Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents: Ar pirmo dziesmu svētku gājienu uz savu valsti devās nācija


alternative text
“No biedrībām un koriem reiz sapulcējās tauta. Ar pirmo dziesmu svētku gājienu uz savu valsti devās nācija. Cauri laikiem un paaudzēm mēs nesām pašu dārgāko, savu dziesmu, deju un savu brīvību,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis svētdien, 2018. gada 1. jūlijā, uzrunājot klātesošos pirms XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku dalībnieku gājiena.

Valsts prezidents atzina, ka šie Vispārējie Dziesmu un deju svētki ir skaistākā dāvana brīvās Latvijas simtgadē, kas vieno paaudzes un stiprina mūs garā.

Raimonds Vējonis pie Brīvības pieminekļa uzsvēra: “Šodien, plecu pie pleca ies dziedātāji un dejotāji no dažādiem Latvijas novadiem, no tuvām un tālām valstīm, kurās latvietības tradīcijas ir dzīvas un ik dienas tiek koptas un lolotas. Tāpēc šodien iesim Dziesmu un deju svētku dalībnieku gājienā vienoti un lepni par Latviju, par savu novadu un pilsētu, un lepni katrs par sevi. Novads pēc novada, nesot savus karogus, savus tērpus un godinot mūsu dziesmas un dejas tradīcijas”.

Saistītais saturs:


Citas ziņas