Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents: arodbiedrības ir svarīga daļa no valsts ekonomikas


alternative text

26. augustā Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāju Egilu Baldzēnu un dalīborganizāciju pārstāvjiem, lai pārrunātu Latvijas darbiniekiem un arodbiedrībām aktuālus jautājumus.

Tikšanās laikā tika apspriesta veselības aprūpes un izglītības pakalpojumu kvalitāte un pieejamība, nozaru atalgojuma sistēmas konkurētspēja Baltijā un Eiropā, nevienlīdzības mazināšana sabiedrībā, rūpniecības un industriālās ražošanas nozīme Latvijas ekonomikā, sociālā dialoga un sociālo partneru loma ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā.

Valsts prezidents Egils Levits uzsvēra, ka arodbiedrības ir svarīga daļa no valsts ekonomikas, tādēļ ir jāturpina popularizēt strādājošo dalība arodbiedrībās, lai stiprinātu arodbiedrību pozīciju un sociālā dialoga nozīmi.

Valsts prezidenta Egila Levita tikšanās ar Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības vadību un dalīborganizāciju pārstāvjiem

Birkas:


Citas ziņas