Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents Berlīnē tiekas ar Eiropas lielākās preses izdevniecības mediju pārstāvjiem


alternative text

Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Berlīnē tikās ar Eiropas lielākās preses izdevniecības “Axel Springer Verlag” mediju pārstāvjiem un pārrunāja būtiskākos izaicinājumus, ar ko jārēķinās Eiropas Savienībai.

Ieskicējot Eiropas nākotnes attīstības kursu, sarunā ar žurnālistiem Valsts prezidents Egils Levits uzsvēra Eiropas kopīgās vēsturiskās atmiņas nostiprināšanas nozīmi. Tāpat tika pārrunāti aktuālie Eiropas Savienības drošības un transatlantisko attiecību jautājumi, kā arī Latvijas–Vācijas sadarbība perspektīvā.

Pieminot Baltijas ceļa un Berlīnes mūra krišanas 30. gadadienu, tika pārrunāta arī abu vēsturisko notikumu loma apvienotas un demokrātiskas Eiropas veidošanā.

Darba vizītes laikā paredzēta arī tikšanās ar Vācijas Federālo prezidentu Franku Valteru Šteinmeieru, Bundestāga prezidentu Dr. Volfgangu Šoibli un Latvijas diasporas pārstāvjiem.

Valsts prezidenta Egila Levita vizīte Vācijā

Kategorijas:


Citas ziņas