Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents Briselē tiksies ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu un jaunievēlēto Eiropadomes prezidentu Šarlu Mišelu


alternative text
25.–26. novembrī Valsts prezidents Egils Levits atradīsies darba vizītē Briselē un tiksies ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu (Jens Stoltenberg) un jaunievēlēto Eiropadomes prezidentu Šarlu Mišelu (Charles Michel), lai apspriestu aktuālos jautājumus NATO un Eiropas Savienības dienaskārtībā.

Valsts prezidents viesosies arī Lēvenes Katoļu Universitātē, lai aizvadītu semināru – apaļā galda diskusiju ar Juridiskās fakultātes, Sociālo zinātņu fakultātes un Filozofijas institūta maģistrantūras un doktorantūras studentiem par tematu “Demokrātija digitālajā laikmetā – riski un izaicinājumi”.

Darba vizītes laikā E. Levits piedalīsies Latvijas Republikas pastāvīgās pārstāvniecības Eiropas Savienībā rīkotajā pieņemšanā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai un mākslinieču Ilzes un Kristīnes Luīzes Avotiņu izstādes atklāšanā.

Birkas:


Citas ziņas