Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents Rīgas pilī sveic starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniekus


Ceturtdien, 2018. gada 18. oktobrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī par izciliem sasniegumiem sveica starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu laureātus un viņu pedagogus.

“Pateicoties jūsu izcilajiem panākumiem starptautiskajās olimpiādēs, Latvijas vārds mūsu valsts simtgadē ir izskanējis visā pasaulē. Latvija lepojas ar jums!” uzrunājot starptautisko mācību priekšmetu olimpiāžu laureātus, teica Valsts prezidents. “Zinoši un izglītoti jaunieši veidos mūsu valsti nākamajā simtgadē. Esmu pārliecināts, ka mums visiem kopā izdosies izveidot stipru, attīstītu un drošu Latviju!”

Valsts prezidents pateicās skolotājiem, skolēnu vecākiem un visiem atbalstītājiem par viņu ieguldīto darbu, jauniešus motivējot un ieinteresējot apgūt arvien jaunas zināšanas.

Šogad 41 Latvijas skolēns ir piedalījies kopumā 10 starptautiskajās mācību olimpiādēs – fizikā, ķīmijā, bioloģijā, informātikā, matemātikā, ģeogrāfijā, vācu valodā, ekonomikā, filozofijā un GENIUS. Mājās jaunieši atveda piecas zelta, septiņas sudraba, 15 bronzas medaļas, kā arī 5 atzinības.

Saistītais saturs:


Kategorijas:


Citas ziņas