Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu


alternative text
Valsts prezidents Egils Levits š. g. 2. decembrī nosūtījis Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei vēstuli, kurā iesaka atkārtoti apstiprināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu.

Valsts prezidents vēstulē uzsver, ka ģenerālleitnanta L. Kalniņa vadībā NBS ir piedzīvojuši izaugsmi un attīstību. “Leonīds Kalniņš amata pildīšanas laikā ir apliecinājis sevi kā profesionālu un kompetentu virsnieku ar stingra līdera kvalitātēm. Nacionālie bruņotie spēki ir attīstījušies par valsts aizsardzībai sagatavotiem un nepieciešamības gadījumā rīcības gataviem, kaujas spējīgiem bruņotajiem spēkiem,” norāda Valsts prezidents.

Augsti novērtējot L. Kalniņa līdzšinējo darbu un pamatojoties uz Nacionālās drošības likuma 8. panta pirmās daļas 5. punktu un Nacionālo bruņoto spēku likuma 14. panta pirmo daļu, E. Levits rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu.

2021. gada 27. janvārī apritēs četri gadi kopš ģenerālleitnants L. Kalniņš ir NBS komandieris.

Kategorijas:


Citas ziņas