Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents tiekas ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku


alternative text
9. martā Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku, lai pārrunātu augstākās izglītības reformas ieviešanas gaitu – līdz šim paveikto un turpmākos soļus.

I. Šuplinska informēja Valsts prezidentu par to, kā Izglītības un zinātnes ministrija saredz nepieciešamos likumu grozījumus nozares sakārtošanai un konkurētspējas attīstīšanai, kā arī pastāstīja par savu redzējumu nozares pārvaldības un zinātnes sekmēšanas jautājumos.

Uzklausot ministri, E. Levits, kopumā atbalstot reformas nepieciešamību, tomēr pauda bažas, ka “reformai savā globalitātē šobrīd trūkst detalizācijas”, kas palīdzētu rast argumentētas atbildes uz nozares pārstāvju jautājumiem. Tāpat Valsts prezidents norādīja uz nepieciešamību Izglītības un zinātnes ministrijai aktīvāk iesaistīt sabiedrību un nozares pārstāvjus diskusijā par konkrēto reformas saturu.

09.03.2020. Valsts prezidenta Egila Levita tikšanās ar izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku

Birkas:


Citas ziņas