Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents turpina aicinājumu atbalstīt Latvijas muzejus un kultūrtelpas


alternative text
Valsts prezidents Egils Levits pirmdien, 8. jūnijā, dosies uz Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeju un Nacionālās pretošanās kustības muzeju Rendā, turpinot aicinājumu atbalstīt Latvijas muzejus un kultūrtelpas.

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā Valsts prezidents tiksies ar muzeja direktoru, tēlnieku Ojāru Feldbergu, apskatīs restaurēto Firksu–Pedvāles muižu un “Talsu Krūmu mākslas grupas” izstādi.

Savukārt Briņķpedvālē ikviens ir aicināts aplūkot Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas simtajai gadadienai veltīto vides mākslas objektu “Sapulce”, ko apmeklēs arī E. Levits.

Turpinājumā Valsts prezidents dosies uz Rendu, lai Nacionālās pretošanās kustības muzejā godinātu cilvēkus, kuri arī okupācijas gadu laikā izrādīja pretestību un cīnījās par Latvijas brīvību.

Apmeklējot muzejus Pedvālē un Rendā un tiekoties ar kultūras jomas pārstāvjiem, Valsts prezidents turpina aicinājumu sabiedrībai doties uz Latvijas muzejiem, tādējādi atbalstot kultūras un mākslas nozari.


Programma

13.00 – Valsts prezidents Egils Levits ierodas Pedvālē un apskata restaurētās Firksu–Pedvāles muižas kungu mājas un “Talsu Krūmu mākslas grupas” izstādi

~14.45 – Valsts prezidents Egils Levits ierodas pie Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas simtajai gadadienai veltītā vides mākslas objekta “Sapulce” un simboliski “iedēsta” akmeni

16.00 – Valsts prezidents Egils Levits ierodas Rendā un apskata Nacionālās pretošanās kustības muzeja ekspozīcijas

Birkas:


Citas ziņas