Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents un Latvijas Bankas prezidents: krīze ir jāizmanto ilgtspējas un sabiedrības solidaritātes veicināšanai


alternative text
Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku, lai pārrunātu Latvijas Bankas prognozes par tautsaimniecības attīstību Covid-19 ietekmē, kā arī valdības stratēģiju krīzes radīto seku mazināšanā.

M. Kazāks informēja E. Levitu par Latvijas Bankas skatījumu uz aktuālajiem Latvijas, Eiropas un pasaules ekonomiskajiem un fiskālajiem procesiem, atzīmējot, ka kopumā Latvijas valdība krīzē ir rīkojusies atbildīgi. Abas puses sarunā bija vienisprātis, ka Covid-19 radītā krīze ir jāizmanto gudri, veicinot ilgtspēju, sabiedrības solidaritāti un ieguldījumus izglītībā un darbinieku pārkvalificēšanā.

Tāpat M. Kazāks iepazīstināja Valsts prezidentu ar savu skatījumu par Saeimā šobrīd apspriesto ieceri pievienot Finanšu un kapitāla tirgus komisiju Latvijas Bankai.

02.06.2020. Valsts prezidents Egils Levits tiekas ar Latvijas Bankas prezidentu Mārtiņu Kazāku

Birkas:


Citas ziņas