Ārlietas Egils Levits
Egils Levits un Jenss Stoltenbergs preses konferencē NATO ēkā Briselē

29. novembrī Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tiksies ar NATO ģenerālsekretāru Jensu Stoltenbergu (Jens Stoltenberg). Pēc tikšanās paredzēta E. Levita un J. Stoltenberga kopīga preses konference.

Mediju pārstāvji aicināti akreditēties NATO ģenerālsekretāra Jensa Stoltenberga viesošanās Rīgas pilī atspoguļošanai līdz 2021. gada 22. novembrim, aizpildot Valsts prezidenta kancelejas sagatavoto pieteikuma formu par katru akreditējamo personu. Pēc noteiktā termiņa saņemtie akreditācijas pieteikumi netiks apstrādāti.

Ierodoties norises vietās, mediju pārstāvjiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, jālieto sejas un deguna aizsegs, kā arī jāievēro apģērba etiķete – tumšs uzvalks kungiem un lietišķs kostīms dāmām.

Vairāk informācijas par tikšanos starp E. Levitu un J. Stoltenbergu izsūtīsim atsevišķi.

Mediju programma

16.45 – NATO ģenerālsekretāra Jensa Stoltenberga ierašanās Rīgas pilī, ieraksts viesu grāmatā, tikšanās ar Valsts prezidentu Egila Levitu. Mediju iespējas: foto, video tikšanās sākumā

17.35 – Valsts prezidenta Egila Levita un NATO ģenerālsekretāra Jensa Stoltenberga kopīga preses konference. Mediju iespējas: foto, video