Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidenta padomniece informatīvās telpas un digitālās politikas jautājumos Ieva Ilvesa

Ieva Ilvesa ir diplomāte, eksperte ārlietu un drošības politikas jautājumos, digitālā politikā un kiberdrošībā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi valsts un starptautiskajās institūcijās gan Latvijā, gan NATO un ES. Strādājusi par Latvijas Aizsardzības ministrijas valsts sekretāra padomnieci un Nacionālās kiberdrošības politikas koordinācijas nodaļas vadītāju, kā arī vadījusi NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra izveidi Rīgā. Strādājusi pie Latvijas iestāšanās NATO, 2006. gada NATO samita organizēšanas Rīgā, kā arī pārstāvējusi Latviju NATO Briselē un bijusi politiskā padomniece Eiropas Savienības īpašajam pārstāvim Dienvidkaukāzā, Azerbaidžānā. Kopā ar ASV vēstnieku NATO Kurtu Volkeru sastādījusi un rediģējusi grāmatu “Nordic-Baltic-American Cooperation: Shaping the U.S.-EuropeanAgenda”. Ieguvusi maģistra grādu politikas zinātnē Latvijas Universitātē un maģistra grādu starptautiskajā politikā Džona Hopkinsa universitātē Vašingtonā. Saņēmusi Valsts apbalvojumu Atzinības krustu par ieguldīto darbu NATO samita organizēšanā.

Ieva Ilvesa ir bijušā Igaunijas prezidenta Tomasa Hendrika Ilvesa dzīvesbiedre un kā Igaunijas pirmā lēdija Ilvesa iesaistījusies vairākās sabiedriskās aktivitātēs.