FacebookX / TwitterLinkedinThreads
Šodien, 7.jūlijā, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar Nacionālo Bruņoto spēku komandieri ģenerālleitnantu Raimondu Graubi. Sarunas laikā R.Graube informēja prezidentu par aktualitātēm  un pateicās par līdzšinējo veiksmīgo sadarbību. 

 

 

 

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Andris Bērziņš