Publicētspirms vairāk nekā 15 gadiem
Publicēts: 20.06.2011.
FacebookX / TwitterLinkedinThreads
20.jūnijā Valsts prezidents Valdis Zatlers piedalījās Ungārijas vēstnieka rīkotajās darba pusdienās ar Eiropas Savienības vēstniekiem.
Saistītas tēmas
Aktualitātes: