Raimonds Vējonis
Valsts prezidents Raimonds Vējonis šodien piedalījās izglītības programmas "Iespējamā misija" rīkotajā akcija “Iedvesmo mācīties!”. Tās ietvaros viņš ar Ādažu vidusskolas 8. klases skolēniem pārrunāja energoefektivitātes jautājumus un iespējas ikvienam ikdienā rīkoties atbildīgi pret apkārtējo vidi.

 

"Izglītības sistēma ir tik laba, cik labi ir pedagogi. Tāpēc ir svarīgi, lai skolās nonāktu labi sagatavoti profesionāļi, kuri zina, kā palīdzēt ikvienam bērnam sasniegt labus rezultātus. Esmu priecīgs kaut uz vienu mācību stundu atkal atgriezties skolā gan tāpēc, ka zinu, cik lielu gandarījumu pedagoga darbs var sniegt, gan tāpēc, ka vides izglītības tēma mūsdienu pasaulē kļūst arvien aktuālāka,” uzsvēra Valsts prezidents.

 

Akcijas “Iedvesmo mācīties!” mērķis ir ienest reālo dzīvi skolās, lai skaidrotu, kādas zināšanas un prasmes ir nepieciešamas dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī motivēt skolēnus izvirzīt augstus mērķus un būt neatlaidīgiem ceļa uz tiem. Raimonds Vējonis ir izglītības programmas Iespējamā misija patrons.