Egils Levits
Valsts prezidents sveic Ziemassvētkos Latvijas seniorus
22. decembrī notika tiešsaistes pasākums Latvijas senioriem, kurā vienkopus saslēdzās vairāk nekā 55 Latvijas pansionāti, lai kopīgi svinētu Ziemassvētkus. Pasākumā izskanēja arī Valsts prezidenta Egila Levita apsveikuma uzruna.

Valsts prezidenta Egila Levita apsveikums Ziemassvētkos Latvijas senioriem

Godātie seniori!

Ir pienākuši vieni no neparastākajiem Ziemassvētkiem. Pasaule ir piestājusi. Pasaule ir spiesta pārdomāt savu līdzšinējo ceļu – cilvēces pieļautās kļūdas, panāktos sasniegumus, katra individuālo rīcību.

Šie svētki ir klusāki arī pie jums, sociālās aprūpes centros. Ciemiņi šoreiz var tikai nosūtīt jums savus sveicienus, un mums visiem ir jāsvin šie svētki citādi, nekā ierasts.

Esmu ļoti priecīgs, ka labi ļaudis jums šodien ir mēģinājuši sagādāt svētku sajūtu tā, kā tas vien ir iespējams. Pie jums ceļo labi vārdi, siltas domas, lūgšanas par jūsu labu veselību un arī svētku dziesmas. Lai vai kādi laiki – svētki ir jāsvin, jāstiprina savs līdzcilvēks un jāpriecē gars un sava sirds!

Arī es pievienojos laba vēlējumiem. Vēlu jums stipru jo stipru veselību, varen možu prātu, skanīgas Ziemassvētku dziesmas un gaišu, daudz priecīgāku 2021. gadu! Visu to labāko jums!