Publicētspirms vairāk nekā 12 gadiem
Publicēts: 15.08.2013.
FacebookX / TwitterLinkedinThreads
Ceturtdien, 15.augustā, Valsts prezidents Andris Bērziņš piedalījās Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētkos Aglonā. Pēc svētku noslēguma katoļu baznīcas bīskapi izteica pateicību Valsts prezidentam par dalību Aglonas svētkos un aicināja piedalīties arī nākamgad.
Saistītas tēmas
Aktualitātes: