Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidenta Cildinājuma raksts

Lai pateiktos par sasniegumiem Latvijas valsts vai sabiedrības labā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2016. gada sākumā izveidoja un ieviesa jaunu atzinības izteikšanas veidu – Valsts prezidenta Cildinājuma rakstu.

Cildinājuma rakstu Valsts prezidents piešķīra pēc savas iniciatīvas. To pasniedza gan par atsevišķu nozīmīgu darbu, gan par ilggadēju ieguldījumu Latvijas valsts un sabiedrības labā.
 

Valsts prezidenta Egila Levita piešķirtie un pasniegtie Cildinājuma raksti

29. augustā ilggadējai Valsts prezidenta kancelejas darbiniecei Sarmītei Fogelei par ilggadējo pašaizliedzīgo darbu Rīgas pilī
13. septembrī Valsts prezidentam Guntim Ulmanim (1993-1999) 80 gadu jubilejā pateicībā par Valsts prezidenta institūcijas atjaunošanu un par izcilu Valsts prezidenta pienākumu pildīšanu Latvijas valstij sarežģītā laikā
4. oktobrī Viņa Eminencei Rīgas un visas Latvijas Metropolītam Aleksandram – Pateicoties par nesavtīgo darbu kristīgo vērtību, miera un saskaņas nostiprināšanā Latvijas sabiedrībā un tās sekmīgā saliedēšanā.
19. oktobrī Mārtiņam Rītiņam  - pateicībā par izcilo devumu Latvijas ēdienu un restorānu kultūras veidošanā un bagātināšanā.
11. novembrī jauniešu korim “Kamēr…” par trīsreiz iegūto Eiropas kormūzikas balvu Grand Prix.
12. decembrī Viktoram Avotiņam par nozīmīgo ieguldījumu Latvijas Tautas Frontes izveidē.