Labdarības projekts "Meklējam Sirdsmāsiņu"

Meklējam Sirdsmāsiņu

Lai pievērstu uzmanību bērnu māsu darbam Latvijā, celtu bērnu māsas profesijas prestižu un neaizmirstu, ka no medmāsiņām atkarīga pacientu aprūpe un veiksmīga izveseļošanās, Lilita Zatleres kundze 2009. gadā kļuva par akcijas “Meklējam sirdsmāsiņu” patronesi. Meklējot sirdsmāsiņas, Valsts prezidenta kundze tikās ar medicīnas darbiniekiem un arī viņu mazajiem pacientiem Jelgavas, Preiļu un Valmieras slimnīcās, kā arī noslēgumā Rīgas pilī tikās ar pašām sirsnīgākajām māsiņām no 28 Latvijas slimnīcām.

Lasīt vairāk

Labdarības projekts "Pils eņģelis"

Pils eņģelis

Labdarības projekts „Pils eņģelis” norisinājās Ziemassvētku laikā 2008. gadā, un tā iniciators bija SIA „Jelgavas Pils aptieka" salons "Pils putns". To atbalstīja arī Jelgavas pašvaldība un Latvijas Lauksaimniecības universitāte. Projekta mērķis bija labdarības atbalstīšana un popularizēšana, aicinot padomāt, ka ik dienu varam kādam palīdzēt, esot līdzās ar gaišām domām, sirsnīgu smaidu, jaukiem vārdiem un labiem darbiem. Iesaistoties šajā projektā 2008. gada nogalē, Lilita Zatlere vēlējās padarīt priecīgāku Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļas pacientu uzturēšanos slimnīcā laikā Ziemassvētkos.

Lasīt vairāk

Izstāde "Latvijas valsts apbalvojumi"

Latvijas valsts apbalvojumi

2004. gadā Valsts proves inspekcija un Valsts prezidenta kanceleja izveidoja Latvijas valsts apbalvojumu izstādi ar mērķi sniegt informāciju par Latvijas vēsturi un tās apbalvojumiem. Izstādē ir aplūkojami augstākie Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis, Viestura ordenis, Atzinības krusts, 1991. gada barikāžu atceres dalībnieka piemiņas zīme, kā arī citi atzinības simboli. Lai atbalstītu Latvijas tautas valstiskuma attīstību, vēstures izzināšanu un nacionālo vērtību kopšanu, 2008. gadā Lilita Zatleres kundze uzņēmās pildīt izstādes „Latvijas valsts apbalvojumi” atbalstītājas pienākumus.

Lasīt vairāk