Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Valsts prezidents pateicas Latvijas goda konsulam Osakā par ieguldījumu Latvijas–Japānas attiecību stiprināšanā


alternative text
24. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits darba vizītes laikā Japānā tikās ar Latvijas goda konsulu Osakā Tamio Išibaši (Mr Tamio Ishibashi).

Valsts prezidents pateicās goda konsulam par Latvijas–Japānas attiecību stiprināšanu, aktīvo darbību Latvijas un Japānas sadarbības biedrībā Kansai reģionā, iesaisti Latvijas amatpersonu vizīšu norisē, kā arī par atbalsta sniegšanu apmaiņas studentiem no Latvijas.

Abas puses bija vienisprātis, ka Latvijas un Japānas divpusējais dialogs pēdējos gados kļuvis intensīvāks, notiek aktīva vizīšu apmaiņa un aizvien pieaugošāka kļūst interese veidot ciešākus ekonomiskos sakarus. Sarunā tika pieminēts, ka nākamajā nedēļā Japānā vizītē ieradīsies Latvijas ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro, savukārt pēc tam Latviju apmeklēs Japānas uzņēmējdarbības federācija “Keidanren”.

Noslēdzot darba vizīti Japānā, 25. oktobrī Valsts prezidents Egils Levits tiksies ar Japānas premjerministru V. E. Šinzo Abi (H. E. Mr Shinzo Abe).

24.10.2019. Valsts prezidenta Egila Levita tikšanās ar Latvijas goda konsulu Osakā Tamio Išibaši

Saistītais saturs:


Birkas:


Citas ziņas