Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Sabiedriskās aktivitātes

Patronāžas

Valsts prezidents par būtiskām tēmām savas prezidentūras laikā ir izvirzījis izglītību, Latvijas vēsturi, patriotiskas un par savu zemi atbildīgas jaunās paaudzes audzināšanu, videi draudzīgu un zaļu dzīvesveidu kā arī atbalstu Latvijas uzņēmējiem. Tieši tādēļ Valdis Zatlers ir patrons tādām sabiedriskām kustībām kā Lielā Talka, „Iespējamā misija”, „Zaļā karotīte”, Kokneses fonda projekts Likteņdārzs, jaunsardze, skauti un gaidas.
vairāk

Balvas

Katru gadu atzinības balvas no Valsts prezidenta rokām saņem Latvijas labākie sportisti, kas piedalījušies Prezidenta kausa izcīņā vieglatlētikā, Eksporta un inovāciju balvas laureāti, kā arī erudītākie Latvijas skolēni – konkursa „Kas notiek” uzvarētāji.
vairāk

 

Atbalstītie projekti

Ar Valsts prezidenta Valda Zatlera sirdsdegsmi un atbalstu noticis ne viens vien valsts līmeņa projekts, sabiedrisks pasākums un iniciatīva – Valsts prezidenta iedibinātais lekciju cikls Latvijas Universitātē, Latvijas 90. dzimšanas dienas svinības, vienotības skrējiens „Sirdspuksti Baltijai”, prezidenta Kārļa Ulmaņa piemiņas zīmes uzstādīšana, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 20. gadadienas svinības un citi. 
vairāk  

Goda nosaukumi

Kā atzinība, darbības novērtējums un cieņas izpausme Valsts prezidentam tuvās un tālās valstīs ir piešķirti vairāki akadēmiskie tituli un goda nosaukumi.
vairāk