Bilde par Aivu Rozenbergu

Aiva Rozenberga

Valsts prezidenta padomniece saziņai ar sabiedrību
aiva.rozenberga [at] president.lv

Valsts prezidenta Egila Levita padomniece saziņai ar sabiedrību. No 2016. līdz 2019. gadam vadīja Latvijas Institūtu, ir Baltijas Kultūras fonda eksperte. No 2015. līdz 2018. gadam bija Latvijas pārstāve starptautiskajā Eiropas kultūras galvaspilsētu žūrijā.

Iepriekš Aiva Rozenberga bija Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas preses sekretāre, Nodibinājuma “Rīga 2014” programmu vadītāja, Mākslinieciskās padomes koordinatore. Strādājusi par žurnālisti Latvijas Radio, par radio speciālkorespondenti Igaunijā, kā arī divu Valsts prezidentu kancelejās.

1997.–1998. gadā Aiva Rozenberga darbojās Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa Preses dienestā, bet no 1998. līdz 2007. gadam bija Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas preses sekretāre un Komunikāciju dienesta vadītāja, šajā laikā arī strādājot Rīgas NATO galotņu sanāksmes organizācijas grupā, Vairas Vīķes-Freibergas kampaņā par kandidatūru ANO Ģenerālsekretāra amatam, prezidentes pasaules informēšanas kampaņā par II Pasaules kara atceri saistībā ar Baltijas un Austrumeiropas likteni pēc 1945. gada. 2007.–2008. gadā Aiva Rozenberga bijusi Vispārējo Latviešu dziesmu un deju svētku preses sekretāre un Latvijas 90 gadu svinību darba grupas konsultante.

2007. gadā Aiva Rozenberga beigusi “Die Zeit” fonda Pasaules Jauno līderu Buceriusa skolu. Viņai ir humanitāro zinātņu maģistra grāds, kas iegūts Latvijas Universitātē.